Penktą pergalę šeštose Prancūzijos čempionato rungtynėse šventė Gravlino-Diunkerko „Maritime“, namuose 86:83 (17:20, 25:19, 29:17, 15:27) įveikęs Hjeres-Tulono „Var Basket“ ekipą.

25 minutes rungtyniavęs Dainius Adomaitis pelnė 7 taškus (0/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Vos dvi minutes ant parketo praleidęs Saulius Kuzminskas nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Gravlino ekipai Kevinas Johnsonas pelnė 21, o Tysonas Wheeleris – 18 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Justinas Rowe'as – 24 taškai.

Čempionų titulą ginanti ir būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygos A grupėje, Strasbūro IG ekipa, namuose 88:66 Klermonto „Clermont“ ekipai. Tai buvo ketvirtoji čempionų pergalė per aštuonerias dvikovas.

Kuzminskio vieta LKBL, kokiame Bezdoniu Lokomotyvo komandoje.