Pergalę Eurolygos sezoną užbaigė Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius. Italai namuose 93:87 (26:18, 24:22, 23:28, 20:19) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ komandą.

Abiems klubams šios rungtynės nieko nebelėmė, kadangi dar prieš šį turą „Montepaschi“ ir „Efes Pilsen“ nebeturėjo šansų prasibrauti į kitą etapą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Sienos klubas pirmavo penkiais taškais (84:79), bet svečiai iš Turkijos spurtavo 6:0 bei įgijo minimalų pranašumą – 85:84. Visgi, spurtu 8:2 atsakė ir „Montepaschi“, po jo italai įgijo šešių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat pabaigos (93:87).

Lavrinovičius žaidė 25 minutes, per kurias įmetė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2, prarado 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

„Montepaschi“: Romainas Sato 22, Davidas Hawkinsas 22, Terrellas McIntyre‘as 14, Kšyštofas Lavrinovičius 11.

„Efes Pilsen“: Charlesas Smithas 15, Bootsy Thorntonas 14, Prestonas Shumpertas 11, Kaya Pekeris 10.