Šeštadienį (10.29) Baltijos moterų krepšinio lygoje buvo sužaisti septyni antrojo turo susitikimai, per kuriuos pergales iškovojo visos komandos iš Lietuvos.

Klaipėdos „Lemminkainen" Baltarusijos jaunių rinktinė 68:65 (31:11, 10:18, 12:18, 15:18).

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojusi uostamiesčio ekipa pirmavo didžiąją susitikimo dalį. Po pirmojo kėlinuko, kurį „Lemminkainen" laimėjo net 20 taškų skirtumu, atrodė, kad viešnios iš Baltarusijos neišvengs sutriuškinimo.

Vis dėlto vėliau jos atsitiesė ir visą laiką vijosi varžoves. Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms jaunosios baltarusės sušvelnino skirtumą iki minimumo (57:58), o likus minutei pirmą kartą per rungtynes išsiveržė į priekį (65:64).

Lemiamas susitikimo minutes sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkės ir iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse.

„Lemminkainen": Rita Mileškienė 31 taškas, Kristina Ūsaitė 12, Gerda Valytė 12.

Baltarusijos jaunių rinktinei: Alena Novikava 22, Viktorija Hasper 10, Svetlana Trukšanina 9.

Kauno „Laisvė" Talino TLU/AJ 69:62 (17:20, 24:12, 19:16, 9:14).

Ketvirtąją pergalę iškovojusios „Laisvės" krepšininkės visas rungtynes bandė atsiplėšti nuo esčių, tačiau Talino ekipa to padaryti neleido ir iki paskutinių susitikimo sekundžių išlaikė intrigą.

„Laisvei": Jovita Jutelytė 20, Ingrida Jonkutė 10, Lina Dambrauskaitė 9.

TLU/AJ: Katrin Olmari 14, Heila Rosenfeldt 13, Kai Lass 11.

Kauno „LKKA-Kaunas" Helsinkio „Pantterit" 84:55 (23:9, 17:21, 29:11, 15:14).

Nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržusios aikštelės šeimininkės nesunkiai iškovojo trečiąją pergalę. Tuo tarpu iki tol be pralaimėjimų žengęs „Pantterit" klubas patyrė pirmąją nesėkmę per ketverias rungtynes.

„LKKA-Kaunui": Jurga Budrytė 26, Indrė Kalnutytė 16, Aida Jasinauskaitė 11.

„Pantterit": Merike Anderson 31, Hanna Rotinen 6, Johanna Lautala 6.

Lietuvos jaunių rinktinė Talino „Audentes" 87:56 (24:12, 21:14, 18:15, 24:15).

Pirmąją pergalę iškovojo ir Lietuvos jaunių rinktinės krepšininkės. Iki tol tris pralaimėjimus patyrusios lietuvaitės nesunkiai nugalėjo ketvirtą nesėkmę patyrusias estes.

Lietuvos jaunių rinktinei: Saulė Kontautaitė 19, Eglė Sarapaitė 14, Gintarė Petronytė 13.

„Audentes": Andžela Okuneva 16, Laina Mesila 10, Kati Rausberg 8.

Marijampolės „Arvi" Borisovo „Berezina" 84:47 (24:15, 19:9, 21:6, 20:17).

Be vargo varžoves įveikusios suvalkietės išliko tarp trijų be pralaimėjimų žengiančių klubų. Dar nespėjus įpusėti rungtynėms „Arvi" buvo įgijusi bemaž dvidešimties taškų pranašumą, o komandos treneris Saulius Vadopalas pasireikšti aikštelėje leido visoms krepšininkėms.

„Arvi": Nadja Morgan 19, Tera Bjorklund 14, Ildiko Vass 11.

„Berezina": Elina Lapukhina 16, Viktorija Pantsiukh 10, Natalija Kraučuk 6.

Južno Ukrainsko „Olimp-NAEK" Rygos „Avantis/Turiba" 86:82 (20:23, 11:20, 17:19, 23:9, 15:11) po pratęsimo.

„Olimp-NAEK": Oksana Solonar 39, Viktorija Paziuk 11, Ganna Rozvyezyeva 10.

„Avantis/Turiba": Aija Brumermane 22, Dace Zarina 20, Ieva Veinberga 12.

Kijevo TIM SCUF  Rygos „RTU-Klondaika" 99:69 (27:19, 37:15, 20:15, 15:20).

TIM SCUF: Anna Pokojova 16, Valentina Voronova 16, Natalija Isačenko 15.

„RTU-Klondaika": Anete Brice 19, Inara Jakobsone 14, Linda Barkane 12.