Paskutinėse rungtynėse prieš prasidedant naujam Eurolygos sezonui pralaimėjimą patyrė Liublianos „Union Olimpija“, pirmojo turo Eurolygos rungtynes žaisianti namie su Kauno „Žalgiriu“.

Penktojo turo Adrijos lygos rungtynėse „Olimpija“ šeštadienį (10.29) 84:85 (17:24, 22:21, 16:19, 29:21) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai.

„Olimpija“ klubui šiose rungtynėse teko verstis net be penkių pagrindinės sudėties krepšininkų, kurie nežaidė dėl traumų ar ligų: Manucharo Markoišvili, Sašo Ožbolto, Medrano Morovičiaus, Szymono Szewczyko bei Temmu Ranniko.

Atrodė, kad nuo mačo pradžios priekyje atsidūrusi serbų komanda iškovos lengvą pergalę. 14 minutę „Crvena Zvezda“ pranašumas siekė 16 taškų – 37:21.

Tačiau po dviejų ketvirčių ekipas skyrė tik 6 taškai.

Antroje mačo pusėje Belgrado krepšininkams pavyko padidinti pranašumą, tačiau „Olimpija“ per paskutinį ketvirtį pavijo varžovus, tačiau pergalės neišplėšė prastai žaidę per paskutinę minutę.

„Union Olimpija“: Yotamas Halperinas 28 taškai, Jimmy Oliveris 20, Joško Poljakas 13, Vassilas Evtimovas 9, Dragiša Drobnjakas 8.

„Crvena Zvezda“: Gerrodas Hendersonas 20, Vladislavas Dragojlovičius 18, Milanas Gurovičius 14, Milko Bjelica 12.

Vos du kartus per penkerias Adrijos lygos rungtynes laimėjusi Liublianos komanda tarp 14 klubų dalinasi 7-12 vietomis.