Nesustabdomais žingsniais į Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės viršų žengia Žeronos „Akasvayu“ krepšininkai. Jie penktojo turo rungtynėse iškovojo įspūdingą pergalę, tuo tarpu Valensijos „Pamesa“ klubas buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą.

Sekmadienį (10.30) vykusiose rungtynėse „Akasvayu“ svečiuose 97:63 (24:14, 24:16, 23:12, 26:21) sutriuškino Granados „C.B. Granada“ ekipą.

Dainius Šalenga per 24 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„C.B. Granada“: Roberto Gabini 17, C.Edwardsas 12.

„Akasvayu“: Terrellas Myersas 16, Kevinas Thompsonas 14, Dainius Šalenga 12, Germanas Gabrielis 11.

Tuo tarpu „Pamesa“ klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Timinskas, svečiuose 76:86 (15:23, 23:20, 22:20, 16:23) nesugebėjo sustabdyti be pralaimėjimų žengiančios Barselonos „Winterthur“ ekipos.

M.Timinskas per 35 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 36 (7/10 tritaškių), Bootsy Thorntonas 22, Denisas Marconato 9.

„Pamesa“: Rubenas Garcesas 17, Vule Avdalovičius 12, Mindaugas Timinskas 11, Albertas Miralesas 10.

Apie Donato Slaninos klubo ketvirtąją nesėkmę penktose rungtynėse ir kitas šeštadienio rungtynes jau pranešėme.

Kitos rungtynės:

Menorkos „Llanera“ – Alikantės „Etosa“ 69:63 (Budas Eley 19 tšk.; Berni Hernandezas ir Lucio Angulo po 14 tšk.).

Madrido „Real“ – Bilbao „Basket“ 89:48 (Igoris Rakočevičius 25 tšk.; Marko Baničius 10 tšk.).

Manresos „Ricoh“ – Madrido „Adecco Estudiantes“ 106:82 (Ferranas Lavina 23 tšk.; Ikeris Iturbe 25 tšk.).