Pirmąją pergalę Belgijos krepšinio lygoje šventė Luveno „Basket Groot“ krepšininkai, kurių gretose debiutavo Steponas Babrauskas. Luveno ekipa 78:71 (19:22, 18:11, 21:16, 20:22) nugalėjo Vilvordės „Scarlet“ klubą.

Per 26 aikštėje praleistas minutes S.Babrauskas prie pergalės prisidėjo 10 taškų (1/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 5/6 baudų) bei vienu perimtu kamuoliu.

Kitas „Groot“ ekipos lietuvis Antanas Vilčinskas per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/3 baudų) bei sugriebė 10 atšokusių kamuolių.

Pergalę iškovojo ir kita lietuvį turinti ekipa. Antverpeno „Giants“ svečiuose 88:86 (16:20, 21:27, 30:13, 21:26) įveikė Briuselio „Atomia“ krepšininkus.

Nugalėtojams Vilius Gabšys per 13 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių) bei atkovojo 4 kamuolius.

Dešimties komandų turnyre „Groot“ ekipa, turinti pergalę ir penkias nesėkmes, dalinasi 8-10 vietomis. Tuo tarpu Antverpeno klubas, iškovojusi tris pergales per penkerias rungtynes, dalinasi 4-6 vietomis.