Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje sekmadienį (10.30) vyko vienerios rungtynės. Kauno „Žalgiris-A.Sabonio“ mokykla savo aikštėje 92:79 (14:18, 29:15, 19:25, 30:21) įveikė „Šilutę“.

Nuo varžovų žalgiriečiai pabėgo antrajame kėlinyje. „Žalgirio-SM“ žaidėjas Artūras Milaknis pataikė du tritaškius iš eilės ir išvedė komandą į priekį 20:18. Iš viso per kėlinį pataikęs keturis tolimus metimus, A.Milaknis daugiausiai prisidėjo prie to, jog po dviejų ketvirčių šeimininkai pirmautų 43:33.

Visgi 13 taškų pranašumas, kurį „Žalgiris-SM“ turėjo po dar vieno A.Milaknio tritaškio, pergalės negarantavo. Šilutiškiai besibaigiant trečiajam kėliniui priartėjo iki 58:60. Tai lėmė vieno žalgiriečių lyderio Vladimiro Štimaco keturios pražangos.

Visgi į aikštę grįžęs serbas radikaliai pakeitė situaciją. Daugiausiai jo pastangomis besibaigiant ketvirčiui žalgiriečių pranašumas pasiekė dviženklę ribą, o tai garantavo šeštąją pergalę aštuntose NKL rungtynėse.

Įspūdingai sekmadienio mače pasirodė V.Štimacas. Per 27 minutes jis pelnė 30 taškų (9/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 9/15 baudų) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Žalgiris-SM“: Vladimiras Štimacas 30 taškų, Artūras Milaknis 24 (5/11 tritaškių), Povilas Butkevičius 13 (17 atkovotų kamuolių, 6 blokai), Mantas Kalnietis 11.

„Šilutė“: Brianas Woodsonas ir Aivaras Misius po 20, Egidijus Dimša 18, Deivids Dulkys ir Svajūnas Sukackas po 8.

Šešias pergales turintys žalgiriečiai kartu su Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivite“ bei Pakruojo „Meresta“ dalinasi lyderės vaidmeniu.

onixx vienintelis asilas cia esi tu
2005-11-02
lama tas stimacas jus nematet kaip ciukins tokiam lygi loshe lamos zalgiriniai asilai jus kurva bybiai nekenciu
2005-10-31
Na LKAL čempionai be J.Bradley išvis nebeta komanda likusi
2005-10-31
Stimacas greitai pritapo lietuvoj...jei taip ir zais toliau tai tikrai jau kitais metais gali atsidurti zalgirije
2005-10-31
zinant kokia tragiska situacija NKL su aukstaugiais tai nestebina manes tie rezultatai manes.