Iš nesėkmių duobės Lenkijos čempionato penktajame ture išlipo Vloclaveko „Anwil“. Tačiau sensacijos penktajame ture išvengti nepavyko – Sopoto „Prokom Trefl“ patyrė netikėtą nesėkmę.

Šį sezoną Eurolygos turnyre kovosianti Sopoto ekipa namuose 78:92 (18:17, 18:23, 23:29, 19:23) nusileido Zgorzelačo „Turow“ komandai.

Sopto ekipai Tomas Pačėsas pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų). Per 29 minutes jis atkovojo 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), sugriebė 7 atšokusius kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Prokom Trefl“ ekipos neišgelbėjo Christianas Dalmau, kuris surinko 25 taškus. 14 įmetė Goranas Jagodnikas, o 10 surinko Adamas Wojcikas.

Keturias pergales per penkerias rungtynes turinti Sopoto ekipa su Slupsko „Czarni“, Varšuvos „Polonia“, Starogrado „Polpharma“ ir „Turow“ krepšininkais dalinasi 1-5 vietomis.