Pirmąjį pralaimėjimą moterų Eurolygos varžybose patyrė Vilniaus „Lietuvos telekomo" ekipa. Ji 43:52 (7:18, 6:19, 15:9, 15:6) turėjo pripažinti Maskvos „Dinamo" komandos pranašumą.

Per šias rungtynes Vilniaus klubo krepšininkėms patarimų dalyti negalėjo vyriausiasis komandos treneris Algirdas Paulauskas. Strategas dėl paūmėjusių pilvo skausmų buvo priverstas likti viešbutyje.

Per nerezultatyviai vykusias rungtynes vilnietėms pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik įpusėjus pirmajam ketvirčiui. Aikštelės šeimininkės per tą laiką jau buvo surinkusios 7 (7:2).

Antrojo kėlinuko pradžioje rusės padidino persvarą iki 15, o po Kamilos Vodičkovos dvitaškio „Dinamo" pranašumas šoktelėjo iki 23 (32:9) taškų.

Po pertraukos „Lietuvos telekomo" krepšininkėms pavyko perimti iniciatyvą, tačiau pavyti varžoves joms pritrūko laiko ir tikslesnių metimų. Vilniaus klubo žaidėjos pataikė vos 14/48 dvitaškių (29,2 proc.) ir 1/17 tritaškių (5,9 proc.).

Vilniečių komandoje rezultatyviausia buvo Katie Douglas, pelniusi 19 taškų (7 atk. kam., 5 per. kam.). Eglė Šulčiūtė įmetė 7, Irena Baranauskaitė - 6 (7 atk. kam.), Ieva Kublina - 3, Sandra Valužytė 2, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 2 ( 1/11 dvitaškių, 7 atk. kam.), Aušra Bimbaitė 2, Jen Derevjanik - 2.

Trečiąsias moterų Eurolygos rungtynes „Lietuvos telekomo" ekipa lapkričio 11 dieną žais Vilniuje su Neapolio „Phard Napoli" klubu.

kaip gaila
2005-11-04
To chaosmaker
Cia ne nesamone, o moteru krepsinis :)))
2005-11-03
idomus rezultatas. per pirmus du kelinukus vilnietes imete <10 tsk, antroji zaidimo puse, ruskes imete <10. nesamone kazkokia