Pirmadienį prasidėjęs Eurolygos pirmasis turas buvo tęsiamas ketveriomis rungtynėmis trečiadienį (11.02). Nesėkmingai Eurolygoje debiutavo Vilniaus „Lietuvos rytas“, B grupės rungtynėse nusileidęs Zagrebo „Cibona“ ekipai.

Tuo tarpu prieš šį susitikimą vyko mirtininkų grupės dvikova. C pogrupyje Sienos „Montepaschi“ ekipa svečiuose 74:69 (11:17, 21:14, 22:22, 20:16) parklupdė aukščiausius tikslus šį sezoną keliančią Maskvos CSKA komandą.

[image=5540 left]Nuo pirmosios iki paskutinės minutės kova aikštėje buvo lygi. Nors paskutiniojo ketvirčio viduryje po penkių Rimanto Kaukėno taškų „Montepaschi“ atitrūko 66:61, netrukus varžovai pavijo Sienos klubą.

Duane'as Woodwardas 39-ąją rungtynių minutę padidino Italijos ekipos pranašumą iki trijų taškų – 70:67. Likus 38 sekundėms Johnas Robertas Holdenas prametė iš toli, o tuo pasinaudojęs Benjaminas Eze likus 14 sekundžių pelnė dvitaškį ir įtvirtino svečių pergalę.

Svarų indėlį į Italijos klubo pergalę įdėjo abu lietuviai. R.Kaukėnas per 30 minučių surinko 21 tašką (5/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 5/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 6 sykius suklydo.

Mindaugas Žukauskas per 15 minučių suspėjo surinkti 11 taškų (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 1, perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Sergejus Panovas 13 taškų (15 minučių), Davidas Andersenas 12 (10 atkovotų kamuolių), Davidas Vanterpoolas 10, Johnas Robertas Holdenas 9 (1/8 tritaškių).

„Montepaschi“: Duane'as Woodwardas 23, Rimantas Kaukėnas 21, Mindaugas Žukauskas 11, Justinas Hamiltonas 8 (4 perimti kamuoliai).

•

Strasbūro IG ekipa įrodė, kad į sezoną Eurolygos debiutantė gali kovoti dėl pergalių. Pirmose A grupės rungtynėse Prancūzijos čempionai 71:73 (19:21, 18:21, 18:16, 16:15) nusileido Atėnų AEK krepšininkams.

Graikijos ekipos pergalę nulėmė tik du taiklūs Ioannio Kalampokio baudų metimai likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos. Nors Strasbūro ekipą dar bandė gelbėti Ricardo Greeras, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

AEK: Ioannis Kalampokis 15 (5 rezultatyvūs perdavimai), Slavenas Rimacas 12, Iannis Bourousis (13 atk. kam.) ir Amitas Tamiras po 11, Spiros Panteliadis 10.

SIG: K'Zellas Wessonas 14 (8 atk. kam.), Alvinas Youngas 11.

•

Pergale naują sezoną pradėjo Vitorijos „Tau Ceramica“, kuri namuose 77:69 (22:18, 16:14, 23:18, 16:19) įveikė Italijos čempionus Bolonijos „Climamio“ krepšininkus.

Nuo rungtynių pradžios pamažu skirtumą didindama Vitorijos ekipa trečiojo kėlinio pabaigoje atitrūko 10 taškų – 53:43.

37-ąją rungtynių minutę „Climamio“ išlygino rezultatą – 67:67, 69:69. Tačiau per likusias minutes Bolonijos krepšininkai nepelnė nė taško, o varžovai surinko jų 8 ir šventė pergalę.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 18, Serkanas Erdoganas 17, Kornelis Davidas 14 (10 atk. kam.), Sergi Vidalis 9.

„Climamio“: Sani Bečirovičius 14, Daliboras Bagaričius 12, Marco Belinelli 11, Travisas Watsonas 10.

maladec montepaschi,jus man paslauga padaret 145 lt laimet padejot:)