Lenkijos pirmenybėse trečiąją pergalę iškovojo tris lietuvius turinti Šviecų „Polpak“ ekipa. Ji išvykoje 89:81 (17:19, 16:24, 27:12, 29:26) palaužė Ostrovo „Stal“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose vėl rungtyniavo Žygimantas Jonušas. 23 metų puolėjas per 33 aikštėje praleistas minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį. Atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus prasižengė.

Andrius Lepinaitis per 15 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Augustinas Vitas per 7 minutes įmetė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), bei kartą prasižengė.

„Polpak: Žygimantas Jonušas 22, Rickas Apodoca 17, Steve‘as Thomas 13 (11 atk. kam.).

„Stal“: George‘as Reese 22 (9 atk. kam.), Xavieras Singletary 20, Gregas Morganas ir Sandis Amolinas po 11.