Pirmąją pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkai. Baskai savo aikštelėje 66:53 (16:12, 15:12, 11:17, 24:12) nugalėjo Maskvos CSKA komandą.

Po šių rungtynių serijoje iki 3 pergalių Vitorijos klubas atsilieka 1-2.

Lemiamas mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Prieš jam prasidedant komandas teskyrė 1 taškas (42:41). Bet paskutinįjį ketvirtį „Caja Laboral“ pradėjo spurtu 9:0 ir po Walterio Herrmanno tritaškio šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų (51:41).

Netrukus CSKA strategas paprašė minutės pertraukėlės ir po jos svečiai pelnė 5 taškus be atsako. Visgi netrukus Vitorijos klubas spurtavo 8:0 ir abejonių kas laimės nebeliko.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę savo nervų nebesuvaldė CSKA puolėjas Viktoras Chriapa. Krepšininkas užsidirbęs paprastą pražangą įsivėlė į emocingą diskusiją su šeimininkų puolėju Fernandu San Emeterio ir šiam mačui teisėjavęs lietuvis Romualdas Brazauskas nieko nelaukęs Chriapai skyrė dar ir nesportinę pražangą.

Pralaimėjusiųjų gretose Ramūnas Šiškauskas per 32 minutes pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 1/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Caja Laboral“: Tiago Splitteris 15, Fernando San Emeterio 14, Walteris Herrmannas 10, Mirza Teletovičius 10.

CSKA: Viktoras Chriapa 9, Johnas Robertas Holdenas 8 (2/13 metimų), Aleksandras Kaunas 7, Trajanas Langdonas 7, Antonas Ponkrašovas 7.