Rumunijos čempionate Audriaus Prakuraičio auklėtiniai Tyrgu-Murešo „BC Mureš“ krepšininkai išvykoje 70:87 nusileido Mediaso „Gaz Metan“ ekipai.

Marius Pociukonis
per 37 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei 1 kartą pažeidė taisykles.

Artūras Masiulis aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 4 sykius prasižengė.

Dar vienas komandos lietuvis Vaidotas Pečiukas ekipai nepadėjo, nes gydosi patirtą traumą.

Iškovojusi 16 pergalių ir patyrusi 14 pralaimėjimų „BC Mureš“ užėmė aštuntąją vietą ir pateko į Rumunijos čempionato ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse Plojesčio „Asesoft“ 101:67 susitvarkė su „Energia Rovinari" ekipa ir iškovojusi 24 pergales bei patyrusi 6 pralaimėjimus galutinėje pirmenybių rikiuotėje liko trečia.

Arvydas Čepulis per 17 minučių prie pergalės taškais neprisidėjo ir prametęs 2 tritaškius atkovojo 2 kamuolius.