Baltijos krepšinio lygos (BBL) varžybose penktadienį (11.07) vykusios rungtynės baigėsi kiek netikėtai. Abi tą dieną žaidusios Lietuvos ekipos patyrė pralaimėjimus, nors iki tol Lietuvos klubai aikštelę beveik visada palikdavo pakelta galva.

Talino „Kalev/Cramo“ – Kauno „Atletas“ 67:64 (23:19, 12:8, 14:17, 18:20).

Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai buvo įgiję kelių taškų pranašumą, kurį po didžiosios pertraukos buvo padidinę iki 14 (41:27). Baigiantis Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9 minutes, po 5 iš eilės Laimono Čičinio taškų „Kalev/Cramo“ pranašumas sumenko iki minimumo (52:51), tačiau netrukus estai pelnė 7 taškus be atsako ir atitrūko.

Antrą kartą pavyti įsibėgėjusius aikštelės šeimininkus, Kauno ekipos žaidėjai pritrūko laiko. Mačo pabaigoje jie dar bandė gelbėtis mesdami iš toli, tačiau netaiklūs metimai palaidojo lietuvių viltis.

„Kalev/Cramo": Raitas Keerlesas 12 (10 atk. kam.), Gertas Dorbekas 11, Erikas Dorbekas 10.

„Atletui“: Julius Mykolaitis 14 (8 atk. kam.), Mindaugas Kalvelis 12, Laimonas Čičinis 11, Gintautas Vileita 11.

Ventspilio „Ventspils“ – Kėdainių „Nevėžis" 88:85 (22:13, 28:30, 15:24, 23:18).

Po pirmojo kėlinuko aikštelės šeimininkai atitrūko devynių taškų skirtumu, tačiau „Nevėžio“ ekipa nepasidavė ir baigiantis trečiajam ketvirčiui išsiveržė į priekį.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 40 sekundžių kėdainiškiai dar turėjo minimalų pranašumą, tačiau susitikimo pabaigą sėkmingiau sužaidę latviai spurtavo ir įgijo 6 taškų pranašumą (87:81), likus žaisti 14 sekundžių. Per likusį laiką Lietuvos klubas sugebėjo tik sumažinti skirtumą.

Ventspilio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Marijonas Petravičius, per 18 minučių surinkęs 15 taškų (3/6 dvitaškių, 9/13 baudų) ir po krepšiais atkovojęs 6 kamuolius. Lietuvis dar išprovokavo 8 varžovų pražangas, tačiau pats 3 kartus pažeidė taisykles ir 3 sykius suklydo.

„Ventspils“: Marijonas Petravičius 15, Raimondas Vaikulis 15, Ugis Vilumas 11.

„Nevėžiui“: Mindaugas Sakalauskas 21, Žydrūnas Stankus 21, Rytis Adomavičius 14, Gediminas Maceina 12, Marius Janišius 8 (14 atk. kam.).

Tartu „Rock“ – Talino „Dalkia/Nybit“ 73:67 (26:19, 18:12, 14:20, 15:16).

„Rock“: Vallo Allingu 19 (10 atk. kam.), Asko Paade 17 (8 atk. kam.), Silveris Leppikas 11, Marekas Doroninas 11.

„Dalkia/Nybit“: Gregoras Arbetas 17, Tanelis Sokkas 15.

Nevėžis gan neblogai sužaidė su Venspeliu.butu išloše išvis butu gerai bet irtaip gerai pasirodė.šaunuoliai