Pirmą pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas, namuose 107:68 (30:17, 20:19, 27:11, 30:11) sutriuškinęs Portlendo „Trail Blazers“.

Pirmosiose dvejose rungtynėse tik paskutinėmis sekundėmis pralaimėję San Antonijaus „Spurs“ ir Los Andželo „Lakers“ ekipoms, šįkart Denverio krepšininkai ne tik nušlavė savo varžovus, bet ir pirmą kartą šį sezoną buvo treniruojami George'o Karlo. Prieš tai treneris dėl diskvalifikacijos turėjo praleisti dvejas rungtynes.

„Su George'u ant suoliuko mes vėl esame vienas junginys“, – po dvikovos trenerio sugrįžimu džiaugėsi naudingiausias mačo žaidėjas Marcusas Camby.

Rungtynės su „Trail Blazers“ tapo ir Lino Kleizos debiutu NBA. Lietuvis ant parketo praleido vos 3 minutes, tačiau spėjo pelnyti du taškus (1/1 dvitaškio) bei atkovoti tris kamuolius.

„Nuggets“: Marcusas Camby 23 taškai ( 17 atkovotų kamuolių) Voshonas Lenardas 17 (10 atk. kam., 8 rezultatyvūs perdavimai), Carmelo Anthony 14, Francisco Elsonas 12, Kenyonas Martinas ir Earlas Boykinsas po 11.

„Blazers“: Darius Milesas 13 (1/7 baudų, 8 atk. kam.), Zachas Randolphas 12 (8 atk. kam.), Charlesas Smithas 11, Rubenas Pattersonas 10.

•

Klivlendo „Cavaliers“ gavo priminimą, kad iki NBA elito jiems dar toli. Du kėlinius priešinęsi San Antonijaus „Spurs“, antroje dvikovos dalyje „Kavalieriai“ buvo nušluoti – 76:102 (28:25, 17:25, 17:32, 14:20).

„Pirmoje rungtynių dalyje tragiškai gynėmės, leidome jiems atakuoti visiškai laisviems. Po didžiosios pertraukos mes prilygome jiems savo energija. Kai kaskart kuris nors krepšininkas bandydavo veržtis po krepšiu, mes būdavome savo vietose“, – pergalės priežastis aiškino „Spurs“ įžaidėjas Tony Parkeris.

Eilinį kartą savo, vieno geriausių NBA gynėjų, vardą patvirtino Bruce'as Bowenas. Per pirmą kėlinį leidęs LeBronui Jamesui įmesti 10 taškų, per kitus tris jis visiškai sustabdė varžovą, leisdamas jaunajai Klivlendo komandos žvaigždei įmesti dar 10 taškų.

Tai buvo šešioliktoji „Spurs“ pergalė namuose prieš „Cavaliers“. Paskutinį kartą Klivlendo krepšininkai San Antonijuje laimėjo 1988 metais.

31 minutę rungtyniavęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 9 taškus (4/11 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius (5 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį bei du kartus pažeidė taisykles.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 20, Drew Goodenas 14, Larry Hughesas 11.

„Spurs“: Timas Duncanas 21 (10 atk. kam.), Tony Parkeris 18 (8 rez. perd.), Bruce'as Bowenas 12, Emanuelis Ginobili 10.

Toronto Raptors - New Jersey Nets 92-102

pazekit kazkokia nesamone rasot, clipers statistikoje uzrasytas patric ewing, pabreziu legendinis patric ewingas kuris ilgai lose knicks o kareja baige magics klube 2002metais. jam dabar 43 metaj, o uzrasyta kad jis loise 29min :DDDDD
ten clipers naujokas daniel ewing, pasitaisykit !
2005-11-05
to nesvarbu ;] ai tai viskas aisq dabar. liko losti 3 minutes, nuggets tvirtai pirmauja tai ir leido naujokams pabegioti....
2005-11-05
na ir komentatoriai... creAtive, niekas Kleizos ant suoliuko nesodino, po to kai ji isleido... treneris ji tik isleido likus 3 minutems iki rungtyniu pabaigos...