Čikagos „Bulls“ šventė svarbią pergalę kovojant dėl
aštuntosios Rytų konferencijos vietos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje
(NBA). „Bulls“ svečiuose 104:88 (28:23, 30:25, 26:17, 20:23) pranoko Toronto
„Raptors“ ir pastaruosius nustūmė į devintąją vietą.
Šios dvi komandos yra paskutinės, kovojančios dėl
atkrintamųjų varžybų vietos. Visos kitos 15 komandų, toliau tęsiančių kovas,
jau yra žinomos.
„Bulls“ dabar turi 39 pergales, o „Raptors“ – 38 pergales ir
abiems liko sužaisti po dvejas rungtynes. Jeigu ekipos turės po lygiai
pergalių, aukštesnę vietą užims „Raptors“, nes ji laimėjo du iš trijų
tarpusavio mačų.
Toronto ekipai lieka susitikimai su Detroito „Pistons“ ir Niujorko „Knicks“, o Čikagos – su Bostono „Celtics“ ir Šarlotės „Bobcats“.
Be Boscho Raptorsam bus sunku, o ypac todel, kad seznono pabaigoje Detroitas pradejo rodyt zymiai geresnius rezultatus, o Knicks man atrodo zais namuose.
Kas pateks Raptors ar Bulls ta komanda tures zaist pries Cavs PO pirmam rate tai manau ir iskris. Tik del to kad i PO gali dziaugtis. Bet ziuri Heat jau atsigavo man tai labai primena 2006 PO kada heat atsimenu PO sunkiai trauke bet vistiek laimejo ziedus. Kiek atsimenu finale po 2 rungtyniu dallasas pries Heat pirmavo serija 2:0 bet po to atsitiese ir laimejo 4:2.
net nezinau ka palaikyt. Kas pateks tas. Bet cia tai ziauru Bulliams ir Raptorsams.Toks skirtumas mazas tarp pergaliu ir pralaimejimu. NU tai krc kas pateks tas....Sekmes abiejoms komandoms :)
mkar esant lygybei ne i divizijonu lentele ziuri?pries velykas rase, kad bostono ir atlantos lygybes atveju auksciau butu bostonas, nes jie savo divizijone geresni, nors tarpusavio santykis su antlanta prastesnis.
Šiaip Torontas ir Čikaga skirtinguose divizionuose ;)
pries velykas rase, kad bostono ir atlantos lygybes atveju auksciau butu bostonas, nes jie savo divizijone geresni, nors tarpusavio santykis su antlanta prastesnis.
bi komandos turi tokius pat šansus, Bullsų laukia rimti varžovai, tai jiems bus sunkiau. Raptorsų laukia silpnesni kažkiek varžovai, bet visko būna, gali ir abi pralaimėt.. Nors jau nesvarbu ar Buls ar Raptors toliau eis, vis tiek CAVS'am bus sunku, visiem PO bus sunku, ypač sekančiame etape, tai nenustebsiu jei bus ir kiek netikėtų rezultatų
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
>
Komentuoti
„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.