Šeštasis Lenkijos krepšinio pirmenybių turas buvo labai sėkmingas komandoms, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos. Visos šios ekipos iškovojo pergales.

Vroclavo „Sląsk“ – Bydgoščiaus „Astoria“ 83:92 (19:28, 27:14, 22:22, 15:28).

Permainingai vykusiose rungtynėse pergalę pavyko iškovoti svečiams. Prieš ketvirtąjį kėlinuką „Astoria“ ekipa turėjo vytis varžovus, tačiau puikiai sužaidę paskutiniąsias 10 minučių Bydgoščiaus klubo žaidėjai pelnė trečiąją pergalę.

Nugalėtojams Arvydas Čepulis, per 32 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Aivaras Kiaušas aikštelėje praleido 30 minučių ir surinko 12 taškų (4/8 dvitaškių, 4/5 baudų). Lietuvis atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, kartą blokavo metimą, tačiau 3 kartus pažeidė taisykles.

Zgorzelačo „Turow“ – Ostravo „Stal“ 70:90 (22:25, 13:23, 13:22, 22:20).

Aikštelės šeimininkai „Stal" ekipai priešinosi tik pirmajame kėlinuke. Vėliau Ostravo krepšininkai atitrūko ir įgiję solidų pranašumą laimėjo rungtynes bei iškovojo antrąją pergalę čempionate.

„Stal“ klubui Rolandas Urkis per 10 minučių įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 1, o perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Invroclavo „Notec“ – Kolobžego „Kotwica" 58:90 (8:24, 16:18, 20:26, 14:22).

„Kotwica“ krepšininkai aikštelės šeimininkams netruko parodyti, kas yra šios dvikovos favoritas. Pirmąjį ketvirtį laimėję 16 taškų skirtumu, vėliau Kolobžego ekipos žaidėjai tik didino pranašumą.

Nugalėtojams Mantas Ignatavičius per 18 minučių pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 2, o perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

Košalino „AZS Gaz Siemny“ – Šviecio „Polpak“ 82:88 (18:16, 26:30, 17:26, 21:16).

Lemiamą persvarą įgijęs trečiajame kėlinyje, „Polpak“ klubas iškovojo penktąją pergalę ir Lenkijos krepšinio pirmenybėse išlieka be pralaimėjimų.

Rezultatyviausias iš lietuvių „Polpak“ klube buvo Andrius Lepinaitis, per 23 minutes pelnęs 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 3, o perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Žygimantas Jonušas aikštelėje praleido 29 minutes ir surinko 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/6 tritaškių, 2/2 baudų). Lietuvis atkovojo 1, o perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 4 kartus.

Augustinas Vitas per 10 minučių pasižymėti nespėjo. Jis nepataikė vienintelio mesto tritaškio, tačiau atkovojo 4 kamuolius ir kartą pažeidė taisykles.

Vloclaveko „Anwil“ – Varšuvos „Polonia“ 75:64 (15:12, 31:19, 15:13, 14:20).

Pirmenybes keturiais pralaimėjimais pradėjusi „Anwil“ ekipa grįžta į pergalių kelią. Praėjusiame Lenkijos čempionato ture įveikusi „Astoria“, šįkart Vloclaveko ekipa palaužė Varšuvos krepšininkus.

Nugalėtojams Marius Prekevičius per 23 minutes įmetė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Sopoto „Prokom Trefl“ – Slupsko „Czarni“ 82:60 (26:16, 23:10, 18:15, 15:19).

Penktąją pergalę pasiekęs Sopoto klubas turnyrinėje čempionato lentelėje su „Polpharma“ ekipa dalijasi 1-2 vietas. Vis dėlto, trečiąją vietą čempionate užimančius Slupsko krepšininkus „Prokom Trefl“ žaidėjai sutriuškino 22 taškų skirtumu.

Nugalėtojams Tomas Masiulis per 19 minučių įmetė 9 taškus (4/6 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

27 minutes aikštelėje praleidęs Tomas Pačėsas pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4, o perėmė 1 kamuolį, bei kartą prasižengė.