Septintąją pergalę aštuntose Baltijos krepšinio lygos rungtynėse šventė „Šiauliai“. Jie sekmadienį (11.06) Panevėžyje įveikė vietos „Panevėžį“ 81:67 (22:22, 22:21, 13:10, 24:14).

Tris kėlinius žaidimas vyko apylygiai, o skirtumas nesiekė dviženklės ribos. Po trijų ketvirčių „Šiauliai“ pirmavo 57:53, tačiau lemiamą kėlinį svečiai pradėjo keturiais taškais be atsako ir atitolo 8 taškų skirtumu.

Nors panevėžiečiams tris sykius pavyko priartėti iki 6 taškų ribos, 37-ąją minutę šiauliečiai padidino skirtumą iki 10 taškų (74:64) ir išlaikė pranašumą iki finalinės sirenos.

„Šiaulių“ pergalę lėmė ir varžovų lyderio neutralizavimas paskutiniajame kėlinyje. Iki tol per tris kėlinius „Panevėžio“ žaidėjas Giedrius Jankauskas surinko 27 taškus, o per paskutiniąsias 10 minučių jam buvo leista atakuoti krepšį vos tris sykius.

„Panevėžys“: Giedrius Jankauskas 33 taškai (10/14 dvitaškių, 10/11 baudų, 10 atkovotų kamuolių), Tomas Gaidamavičius 10 (5 rezultatyvūs perdavimai), Saulius Kazevičius 8, Osvaldas Mačernis 6.

„Šiauliai“: Vaidas Pauliukėnas 17, Audrius Danusevičius 14, Rolandas Vaičiūnas 10, Artūras Masiulis 9, Darius Pakamanis 8.

„Kovos tikėjomės sunkios, taip ir atsitiko, – po rungtynių „Šiaulių“ tinklalapiui sakė treneris Aloyzas Rudys. – „Panevėžys" yra pajėgi komanda, kuri pirmoje mačo pusėje vykusiai naudojosi spragomis mūsų baudos aikštelėje".

Treneris liko patenkintas, kad auklėtiniai po pertraukos padarė išvadas ir kur kas patikimiau gynėsi: „Puolimas šiek tiek šlubavo, neįmetėme iš gerų padėčių, tačiau darbas gynyboje mane nudžiugino".

Šiauliečiai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, turėdami septynias pergales po aštuonerių rungtynių. Pirmauja „Žalgiris“ (9-0), kuriam ant kulnų lipa „Lietuvos rytas“ (7-0).

Tuo tarpu „Panevėžys“ ritasi į turnyrinės lentelės dugną. Sezoną dvejomis pergalėmis pradėję panevėžiečiai po septynerių rungtynių turi tris laimėjimus ir užima 10 poziciją 14 komandų turnyre.

nu nezinau nezinau.... manau, kad vis tiek is to jankausko neturetu lietuvos rytas naudos... nesuprnatu, kam pasirase sutarti su juo..