Trečiąją pergalę iš eilės Graikijos čempionate iškovojo Jono Kazlausko vadovaujama Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Ji sekmadienį (11.06) savo aikštėje 71:67 (28:22, 16:21, 12:15, 15:9) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ krepšininkus.

Visas tris pergales Pirėjo ekipa pasiekė vienodai – mačo pabaigoje įrodė savo charakterį ir palaužė varžovus paskutinę minutę.

Likus kiek daugiau nei minutei Nikos Argyropoulos išvedė „Olympiakos“ į priekį 69:67, o likus mažiau nei pusei minutės Panagiotis Vassilopoulos perėmė kamuolį, pelnė du lengvus taškus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Vienintelis „Olympiakos“ ekipoje likęs lietuvis Renaldas Seibutis per 21 minutę surinko 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių). Jis taip pat perėmė vieną kamuolį, tačiau sykį suklydo.

„Olympiakos“: Tyusas Edney 17 taškų, Nikos Chatzis 14, Quincy Lewisas 12, Renaldas Seibutis 10, Panagiotis Vasilopoulos 5.

„Maroussi“: Roderickas Blakney ir Markos Kolokos po 16.

Pirėjo ekipa šiose rungtynėse vis dar vertėsi be Martino Rančiko. Ketvirtadienį turėtų paaiškėti, ar širdies problemų turintis krepšininkas galės rungtyniauti.

„Olympiakos“ vertėsi ir be Eurelijaus Žukausko, kuris antrojo turo rungtynėse patyrė peties traumą.

Kitose Graikijos čempionato trečiojo turo rungtynėse Atėnų AEK patyrė nesėkmę prieš Salonikų „Aris“ 66:68. Tuo tarpu Atėnų „Panathinaikos“ 91:63 įveikė Salonikų PAOK.

Graikijos pirmenybėse be pralaimėjimų žengia „Panathinaikos“, „Olympiakos“ bei „Aris“ ekipos, pirmaujančios čempionate.

maladec :) jo laukia sviesi ateitis