Trečią nesėkmę ketvirtose NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Denverio „Nuggets ekipa. Ji svečiuose 92:112 (20:34, 24:19, 25:25, 23:34) turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ pranašumą.

Tai buvo jau antroji šių ekipų akistata šį sezoną. Pirmoje dvikovoje kova buvo kur kas atkaklesnė – pergalę „Lakers“ šventė po pratęsimo.

Per pirmąjį ketvirtį 14 taškų pranašumą įgiję šeimininkai išlaikė jį iki rungtynių pabaigos. Ketvirtąjį kėlinį „Lakers“ baigė spurtu 16:7 ir įgijo didžiausią rungtynėse 20 taškų pranašumą.

Linas Kleiza aikštėje buvo vos 3 minutes. Per šį laiką lietuvis tik kartą blokavo varžovo metimą, o krepšio neatakavo.

„Lakers“: Kobe Bryantas 37 taškai (8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Lamaras Odomas (8 atk. kam.) ir Chrisas Mihmas (13 atk. kam.) po 20, Smushas Parkeris 9.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 21, Andre Milleris 20 (6 rez. perd.), Kenyonas Martinas 17, Voshonas Lenardas 11, Earlas Boykinsas 10 (7 rez. perd.).

Beje, tai buvo septintoji iš eilės „Lakers“ pergalė Los Andžele. Iš pastarųjų 18 susitikimų „Lakers“ savo aikštėje laimėjo 17 mačų.