Pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ klubas, kuriame sėkmingai pasirodė Žydrūnas Ilgauskas. Tuo tarpu Čikagos „Bulls“ komanda patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

LeBrono Jameso vedama „Cavaliers“ ekipa svečiuose 105:93 (24:24, 27:21, 23:19, 31:29) įveikė Toronto „Raptors“ komandą.

L.Jamesas pelnė 14 taškų antroje rungtynių pusėje, kai Klivlendo komanda pabėgo nuo varžovų. „Net nepradėjau ketvirtojo kėlinio, o ekipa sugebėjo atitolti. Buvo puiku tai stebėti iš šalies, – tikino L.Jamesas. – Kai grįžau į aikštę, įtvirtinau pranašumą ir pasiekėme pergalę“.

Damonas Jonesas pataikė tritaškį likus kiek daugiau nei 8 minutėms. Tolimas metimas baigė „Cavaliers“ spurtą 12:2, po kurio svečiai pirmavo 83:69.

Ž.Ilgauskas per 29 minutes pelnė 15 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 8, o perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Raptors“: Chrisas Boshas 26 taškai (12 atkovotų kamuolių), Mike'as Jamesas 17, Morisas Petersonas 15, Jalenas Rose'as 14.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27, Larry Hughesas 16, Žydrūnas Ilgauskas 15, Donyellas Marshallas (11 atk. kam.) ir Drew Goodenas (10 atk. kam.) po 12, Damonas Jonesas 10.

•

„Bulliams“ nepavyko pateikti staigmenos ir palaužti NBA čempionų. San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai iš Čikagos išsivežė pergalę tik po pratęsimo – 104:95 (33:21, 21:17, 26:19, 23:22, 4:13).

Nugalėtojo laurai po mačo skiriami buvo prancūzui Tony Parkeriui. Gynėjas per pratęsimą pelnė 8 taškus ir vienas ant menčių paguldė „Bulls“ ekipą.

„Buvo puikios rungtynės, „Bulls“ net nemanė pasiduoti, – po rungtynių kalbėjo Timas Duncanas. – Jie atliko puikų darbą, atskirdami mane nuo kamuolio. Pratęsime parodėme ramumą ir laimėjome“.

Paskutinius ketvirtojo kėlinio taškus pelnė Benas Gordonas. Dvitaškiu metimu likus 16 sekundžių jis išlygino rezultatą – 91:91.

Po minutės pertraukėlės NBA čempionų ataka nebuvo sėkminga – Emanuelis Ginobili atakavo netaikliai. Visgi „Spurs“ pranašumą įrodė per pridėtinį laiką.

D.Songaila per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, sykį jį perėmė, tačiau 2 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus.

„Bulls“: Luolas Dengas 19, Benas Gordonas 14, Kirkas Hinrichas 13 (8 rezultatyvūs perdavimai), Tysonas Chandleris 10 (12 atk. kam.), Andresas Nocioni.

„Spurs“: Timas Duncanas 24 (16 atk. kam., 6 blokai), Tony Parkeris 22 (9 rez. perd.), Narzas Mahommedas 15, Emanuelis Ginobili 14 (13 atk. kam.).