Terrance'as Jerodas Fordas ir Kobe Bryantas buvo pripažinti naudingiausiais prasidėjusio NBA sezono pirmosios savaitės žaidėjais.

Puikus T.J.Fordo žaidimas padėjo Milvokio „Bucks“ ekipai čempionatą pradėti trimis pergalėmis. Per pirmąsias sezono rungtynes įžaidėjas vos neatliko pirmojo trigubo dublio, per karjerą NBA lygoje. Iki jo T.J.Fordui pritrūko tik 1 atkovoto kamuolio. Vidutiniškai per pirmąsias trejas rungtynes T.J.Fordas pelnydavo 16,7 taško, atkovodavo 5,7 kamuolio ir atlikdavo 10,3 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

K.Bryantas devintąjį NBA sezoną pradėjo įspūdingais rodikliais, tačiau netgi jie neišgelbėjo „Lakers“ nuo pralaimėjimo Fynikso „Suns“ klubui. Vis dėlto fantastiški NBA žvaigždės statistiniai rodikliai – 36,3 taško, 6,7 atkovoto kamuolio ir 4,7 rezultatyvaus perdavimo – padėjo jo ekipai iškovoti pergales per kitas dvejas rungtynes.

Pateikiame abiejų žaidėjų statistiką praėjusią savaitę:

Terrance'as Jerodas Fordas (Milvokio „Bucks“):

Lapkričio 1 dieną prieš Filadelfijos „76ers“: 16 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 14 rezultatyvių perdavimų ir pergalė 117:108, po pratęsimo.

Lapkričio 2 dieną prieš Naujojo Džersio „Nets“: 21 taškas, 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir laimėjimas 110:96.

Lapkričio 5 dieną prieš Majamio „Heat“: 13 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų, 3 perimti kamuoliai ir pergalė 105:100.

Kobe Bryantas (Los Andželo „Lakers“):

Lakpričio 2 dieną prieš Denverio „Nuggets“: 33 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir pergalė 99:97, po pratęsimo.

Lapkričio 3 dieną prieš Fynikso „Suns“: 39 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir pralaimėjimas 112:122.

Lapkričio 6 dieną prieš Denverio „Nuggets“: 37 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir pergalė 112:92.