„Šiauliai“ iškovojo antrąją pergalę FIBA Europos taurėje. Trečiose rungtynėse šiauliečiai namie po atkaklios kovos 74:69 (16:18, 21:22, 22:13, 15:16) nugalėjo favoritu laikytą Kantu „Vertical Vision“ ekipą, kuriai atstovauja Mindaugas Katelynas.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo įgiję 8 taškų pranašumą, tačiau Italijos komandai prieš didžiąją pertrauką pavyko išlyginti ir persverti rezultatą.

Po pertraukos priekyje vis dar buvo Kantu ekipa, tačiau trečiojo kėlinuko viduryje „Šiauliams“ pavyko spurtuoti. Po dviejų iš eilės Manto Ruikio ir vieno Tado Klimavičiaus tolimo metimo aikštelės šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (59:53).

Augenijus Vaškys dviem taikliom baudom padidino skirtumą iki 7 taškų (63:56), tačiau susitikimo pabaigoje Kantu krepšininkai pavijo varžovus ir atkūrė intrigą.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėms „Šiauliai" prarado kamuolį turėdami 3 taškų pranašumą. Vis dėlto po minutės pertraukėlės komandos Dariaus Pakamanio klaidą ištaisė Artūras Jomantas, perėmęs kamuolį, pelnęs 2 taškus iš po krepšio ir įkalęs paskutinę vinį į Italijos klubo karstą.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis 16 taškų, Tadas Klimavičius 12, Artūras Jomantas ir Rolandas Vaičiūnas po 9, Vaidas Pauliukėnas 7, Mantas Ruikis ir Artūras Masiulis po 6, Augenijus Vaškys 5, Audrius Danusevičius 4.

„Vertical Vision“: Nathanas Johnsonas 16, Philliphas Jonesas 13, Nicolas Mazzarino 11, Nathanas Nikagbatse 10, Kebu Stewartas 7 (10 atkovotų kamuolių).

Nesėkmingai rungtynės susiklostė lietuviui M.Katelynui. Po traumos antrą mačą žaidęs puolėjas per 9 minutes surinko 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), perėmė kamuolį, tačiau kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Šiauliečiai iškovojo antrąją pergalę per trejas rungtynes, o Kantu ekipai tai buvo antroji nesėkmė.

yo, ABDULA - liaukis... neturi informacijos, tai tylek... Nezinai, ka reiskia is tikruju sirgti uz komanda?! Tokiu sirgaliu reiketu paieskot!!!
Armalien, varyk, nekreipk demesio!
2005-11-09
to abdula<<< Nevaryk ant pacios istikimiausios Siauliu sirgales, p. Armalienes!
2005-11-09
to abdula:
nu ta boba siap yra protinga ir isislavinusi moteris, jei neklystu tai ji medike:)) nu bet ka patarysi jei zmogus nutruksta per krepsinio varzybas:))) o per telika ja rodo, nes ji ten kazkokio remejo zmona ar panasiai:)
o soauliai tai superiniai!
2005-11-09
komentatorius tai lopinelis,bet bld ta boba siauliu sirgale tai mane biesina,jau taip slyksti savo veiksmais,bet per telika pastoviai parodo...gerai,kad vel savo smirdanciu batu neismete i aikstele...
2005-11-09
gerai cia jus pavarot iskart linksma pasidaro,o siaip tai siauliai savo aikstej tai bus kietas riesutelis visiems klubams,manau kuris nors vienas is dvieju zalgiris ar rytas prakis jiems siauliuose!
2005-11-09
ugniuz:
pats tu lol jei nieko daugiau negali pasakyt tai patilek tada geriau. o dienos citatu gali pasirankiot is BUdraicio leksikos
2005-11-08
nemaciau rungtyniu, bet is komentaru speju kad jas komentavo Budraitis. zmogau, jei skaitai ka liaudis apie tave mano, pasitrauk kol visiskai neapsigedinai. leisk komentuot tiem, kas ismano krepsini, o ne tik moka liezuviu malt.
2005-11-08
mazylis tu taj cia pats biski nusvajgaj shiajp labai
daukas dejo uz siauliu pralajmejima ir net su fora
taj dabar kaj bajges grajus labaj gudras cia ajskint
ash taj manau dienos citata :
"statyti pries siaulius kaj jie zaidzia savo aikstej (tas pats kaip pastatyt uz atleka kai jis zais su kokiu rytu ar zalgiriu)" :)) lol
2005-11-08
Zalgiriete14>>> visiskai su tavimi sutinku... LNK mano ziurimiausias kanalas, bet kai kazkokia laida pamaciau, kurioje jis vedeju dirbo ar siaip apie ji reportazas, is karto isjungiau. tas jo balsas... tiesiog norisi negirdeti tokio balso :D pfe kokias nesamones komentuoja... manau, reikia rinkti citatas... pvz sios dienos citata butu:
"Krepsinis susideda is klaidu ir graziu epizodu"
2005-11-08
siauliai super pavare. nugalejo italus. rytoj rytas ta pati padarys su savaisiais italais :)
kaip sako dydis zmogus is kauno - jeigu mes vyrai - laimesim !! :))
2005-11-08
ernyzz
tu turbut debilu debilas esi !!! kito zodziu tave apibudint ir nera. 1. statyt pries siaulius kai jie zaidzia savo aikstej (tas pats kaip pastatyt uz atleka kai jis zais su kokiu rytu ar zalgiriu) ir 2. eit per visus krepsinio portalus ir "girtis" kad savo bapkes pralosiai !!! na turbut ne ka ten ir pralosiai - greiciausiai savo savaites maistpinigius, t.y. kokius 10 Lt. Sveikinu, sia savaite mokyklos valgykloj bulkuciu nebepavalgysi :D
2005-11-08
as tai labai stebiuosi siauliais kadangi nelabai senai pradejau dometis krepsiniu tai maniau kad siauliai negaletu iskovotoi tokios pergales pries italus nes siauliuose zaidzia vieni lietuviai ir labai jauni kurie net nedalivauja rinktineje kadanti LR buvo tokiu zaideju kurie zaidzia gerai ir be to legiuonieriu is kitu saliu ko nepasakyciau apie siaulius net nesitikejau sios pergales bet linkiu kuo geresnio siauliams ir kitas rungtynes tikiuosi jiems seksis taip ir toliau :))
2005-11-08
siauliai saunuoliai taip ir toliau:)
2005-11-08
radai uz ka statyt... idomus zmogus... siauliai visada galingai savo aikstelej losia! jeigu buvo daugiau tokiu kaip tu, tai lazybu bendroves truputeli praturtejo :)
2005-11-08
Rungtynes tai buvo geros, ko nepasakyciau apie komentatoriu...Toks jis man ziaurus, kad norisi televizoriu ismest per balkona.
2005-11-08
+1
katelynas tai beviltiskas... dar apie nba kalbejo... klimavicius kokius tris kartus geresnis
2005-11-08
lamos SIAULIIA perjuos kiek BAPKIU pralosiau pastates!!!
2005-11-08
emmm ispudinga pergale... net nesitikejau, kad siauliai laimes... galvojau gaus kokia 20-30 tasku... pasirodo pajegus siemet siauliai :)