Naujasis ULEB taurės sezonas prasidėjo Kazanės „Uniks“ pergale. Rusijos klubas pasiekė triuškinančią pergalę namie, o įspūdingai prie jos prisidėjo lietuvis Kšyštofas Lavrinovičius.

A grupė

Pirmąjį pralaimėjimą A grupėje patyrė Berlyno „Alba“ ekipa, 86:89 (20:22, 20:22, 27:14, 19:31) nusileidusi Salonikų „Aris“ klubui.

Martynas Mažeika Vokietijos komandai per 4 minutes taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Nesėkmingai ULEB taurėje startavo „Ventspils“ ekipa. Ji svečiuose 63:74 (18:17, 19:25, 13:18, 13:24) nusileido Brė „Euphony“ ekipai iš Belgijos.

Lietuvis Marijonas Petravičius per 21 minutę pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo vieną kamuolį, sykį jį perėmė, bet padarė net 5 klaidas.

Madrido „Adecco Estudiantes“ – Sofijos „Lukoil Akademik“ 85:87.

B grupė

Nesėkmingai naująjį ULEB taurės sezoną pradėjo Vloclaveko „Anwil“ klubas. Jis savo aikštėje 50:62 (17:18, 10:10, 9:15, 14:19) turėjo pripažinti Vršaco „Hemofarm“ pranašumą.

Marius Prekevičius į serbų krepšį įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių). Gynėjas per 28 minutes kartą atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą, bet sykį prasižengė.

Gintaras Kadžiulis dėl traumos „Anwil“ ekipai padėti negalėjo.

„Hemofarm“ ekipai 12 taškų surinko buvęs „Alitos“ amerikietis Robertas Conley.

Amsterdamo „Demon Astronauts“ – Vilerbano „Asvel“ 76:58.
Emilijos Redžo „Bipop Carire“ – Atėnų „Panionios“ 67:61.

C grupė

Įspūdingai ULEB taurę šį sezoną pradėjo viena turnyro favoričių „Uniks“ (ekipa. Ji Kazanėje sutriuškino Kelušo „Sintra“ krepšininkus 97:60 (28:10, 20:14, 22:20, 27:16).

Vien per pirmąjį ketvirtį K.Lavrinovičius pelnė 12 taškų ir daugiausiai prisidėjo prie to, kad „Uniks“ turėtų solidžią 18 taškų persvarą. Per likusį rungtynių laiką šeimininkai tik didino pranašumą ir mėgavosi varžovų triuškinimu.

Aikštėje 21 minutę praleidęs K.Lavrinovičius pelnė net 28 taškus (9/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 7/8 baudų). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Saulius Štombergas pasirodė kur kas kukliau. Per 23 minutes jis surinko 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet sykį prasižengė.

Kazanės ekipai 18 taškų pelnė Sergejus Čikalkinas, o 15 surinko Ruslanas Avlejevas.

Belgrado „Reflex“ – Stambulo „Besiktas“ 63:60.
Alikantės „Etosa“ – Šarlerua „TEC Spirou“ 72:55.