203 cm ūgio Darius Songaila – pagrindinis "Sacramento Kings" vidurio puolėjas. Štai ši problema buvo pagrindinė, dėl kurios "Kings" trečiadienio naktį Detroite 82:99 (11:25, 31:21, 18:29, 22:24) nusileido NBA čempionei "Pistons" ekipai.

"Benas Wallace'as vedė mus į priekį. Jis leido mums puikiai pradėti rungtynes ir sėkmingai traukė komandą antroje rungtynių pusėje", – po mačo džiaugėsi "Pistons" žaidėjas Tayshaune'as Prince'as.

Šį kartą B.Wallace'o oponentas buvo ne kas kitas kaip D.Songaila. Sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantį lietuvį "Kings" treneris buvo priverstas leisti žaisti "centru", kadangi Bradas Milleris gydosi traumą, o Brianas Skinneris susirgo.

B.Wallace'as kaipmat pasinaudojo lygos antramečio klaidomis. Per 38 minutes lygos čempionas sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių karjeroje, pelnydamas 19 taškų (rekordas – 22). Taip pat jis sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

Dar pirmajame kėlinyje šeimininkai pabėgo į priekį 14 taškų skirtumu. Tačiau didžiosios pertraukos metu ekipas skyrė 4 taškai – 46:42 "Pistons" naudai.

Visgi "Pistons" trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 20:8 ir vėl išsiveržė į priekį, išsaugodami pranašumą iki pabaigos ir švęsdami pergalę.

"Pistons": Richardas Hamiltonas 24 taškai (8 rezultatyvūs perdavimai), Benas Wallace'as 19 (14 atkovotų kamuolių), Rasheedas Wallace'as 14 (10 atk. kam.), Antonio McDyessas 13, Tayshaune'as Prince'as 11.

"Kings": Mike'as Bibby 26 (8 rez. perd.), Predragas Stojakovičius 15 (0/6 tritaškių), Corlissas Williamsonas 13, Kenny Thomasas 9 (11 atk. kam.), Cuttino Mobley 8, Darius Songaila 8 (27 minutės, 3/6 dvitaškių, 2/2 baudos metimų, 4 atk. kam., 1 perimtas kamuolys, 1 blokas, 3 klaidos, 6 pražangos).

44 pergales ir 29 pralaimėjimus turinti Sakramento komanda Vakarų konferencijoje žengia šešta. Juos lenkia penkti žengiantys "Houston Rockets" žaidėjai su 44 pergalėmis ir 28 nesėkmėmis.

Kiti rezultatai:

Bostono "Celtics" - Dalaso "Mavericks" 100:112
P.Pierce'as 21 tšk., 8 atk. kam., 7 rez. perd.

J.Jacksonas 19 tšk.
S.Nashas 12 tšk., 12 rez. perd., 13 atk. kam.

2005-04-01 07:08
dooniz, kaimieti tu:) kokioj skylej gyveni, kad tokiu elementariu dalyku nezinai? na gerai nevarysiu. nba.com taip rase ir raso jo ugi nuo 203 iki 206, per pirmus du sezonus. songaila lietuvoj buvo uzauges iki 204, toks buvo sidnejaus olimpijadoj, atejas i nba paaugo iki 206 (ten ju coliai niekaip neisivercia i 204, 205 ir kitus neapvalius skaicius), todel siemet jo ugi sumazino iki 203, o is esmes big benas keliais centimetrais aukstesnis ir siaip tas pats big benas labiau buves PF, nei centras, gali losti 4-5 numeriu, nera jo ugis ispudinga kaip centro.
2005-04-01 00:08
Ne nu kiek galima mazint Songailos ugi - ansksciau rasydavo 206, veliau 204, o dabar galiausiai 203. Nesamone
2005-03-31 19:27
nieko gero is Songailos NBA,jam tik zalgiryje zaisti-nors naudos zalgiriui butu.
2005-03-31 18:06
Songaila Pf o ne C ir C pozicijoj jis kiauras Jauciu stojakovicius geriau C pozicijoj palostu negu Di jis PF ir taskas
2005-03-31 16:06
Na, aisku, kodel Benas suzaide taip rezultatyviai...
2005-03-31 13:40
Joa big ben ant puolimo nelabai,o gynyba tai gera, jug pvz koks mutombo seniau buvo zvaigzde vien del gynybos jo puolimas ir panashus buvo del to big ben star ir yra :) gerai kad nets laimejo gal pateks y playoff'us, nu manau kad nashas dar karta yrode kas bus mvp nesvarbu kad ir stoudamiro nera vistiek suns laimejo o jai butu atvirkshciai amare butu o nasho ne tai suns butu prakishe
2005-03-31 12:08
bet idomus tas benas, nba zvaigze tikra, o karejos tasku rekordas dar mazenis uzh to pacio songailos ;)) o ir atkovotu kamuoliu rekordas daug didesnis nei tasku ;))
2005-03-31 11:54
nu siaip tai jo-big ben suzaide kaip jam labai sekmingas rungtynes puolime..bet esme ta kad pirma karta matau toki di ugi-203.kartais rasoma 204 bet daug dazniau 206 o tai is esmes nesiskiria nuo big ben ugio..
2005-03-31 11:37