„Arvi“ savo aikštėje palaužė grupės lyderes

2005-11-09 21:34
Šarūnas Mazalas, „BasketNews.lt“ koresp.

Marijampolės „Arvi“ nepaisė pajėgiausių grupės varžovių vardą turėjusių Gospičiaus „Croatia osiguranje“ krepšininkių. Ketvirtose Europos moterų taurės rungtynėse „Arvi“ savo aikštėje 82:81 (19:22, 22:12, 30:21, 11:26) nugalėjo viešnias iš Kroatijos ir šventė antrąją pergalę.

Trečiajame kėlinyje turėjusios 19 taškų pranašumą marijampolietės jo neišsaugojo. „Croatia osiguranje“ lyderė Limor Mizrachi pataikė vienintelį tritaškį rungtynėse ir likus 5,7 sekundės išvedė kroates į priekį 81:80.

Šeimininkų ataka buvo sustabdyta nepažeidžiant taisyklių, tačiau „Arvi“ dar turėjo dvi sekundes. Po minutės pertraukėlės iš aikštės vidurio kamuolį išsimetusios marijampolietės ataką baigė dviem Dianos Razmaitės taškais, išplėšusiais pergalę „Arvi“ klubui.

„Prieš rungtynes akcentavome gynybą. Sėkmingai varžoves stabdėme tris kėlinius, tačiau paskutiniajame pritrūko jėgų“, – po rungtynių „BasketNews.lt“ portalui sakė „Arvi“ treneris Gintautas Žibūda.

Likus dienai iki rungtynių G.Žibūda tapo vyriausiuoju Marijampolės ekipos treneriu, kadangi iš šio posto atleistas buvo Saulius Vadopalas. Naujasis strategas džiaugėsi, kad pavyko neutralizuoti „Croatia osiguranje“ lyderę L.Mizrachi, kuri pelnė 8 taškus, į krepšį mesdama tik 4 kartus.

„Arvi“: Nadja Morgan 23 taškai (9 atkovoti kamuoliai), Diana Razmaitė 18 (9 atk. kam.), Ligita Kinkevičienė 15, Ildiko Vass 13, Ela Briedytė 9.

„Croatia osiguranje“: Mirjana Tabak 20, Elena Jalovska 19, Katarina Maloca 16 (14 atk. kam.).

Turnyrą dvejomis nesėkmėmis pradėjusios marijampolietės iškovojo antrąją pergalę paeiliui. „Croatia osiguranje“ ekipa pirmose tarpusavio rungtynėse Kroatijoje įveikė „Arvi“ 20 taškų skirtumu.

Tai buvo pirmoji Kroatijos klubo nesėkmė C grupėje. Visgi Gospičiaus komanda lieka pogrupio lydere, o antroje vietoje žengia „Arvi“ krepšininkės.

Seniai sakiau, kad Razmaitei reikia daugiau duoti zaisti...