Penktąją pergalę Vokietijos krepšinio bundeslygoje iškovojo Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji namuose 86:69 (29:17, 18:16, 18:18, 21:18) įveikė Niurnbergo „Baskets" klubą ir įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Pergalę Brėmerhafeno komandai lėmė puiki susitikimo pradžia. Per pirmąjį kėlinuką „lietuviškas“ klubas susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki mačo pabaigos.

Naudingiausias nugalėtojų komandoje buvo Evaldas Jocys, per 35 minutes pelnęs 17 taškų (8/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudis) ir sugriebęs 12 atšokusių kamuolių. Lietuvis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Dainius Miliūnas per 7 minutes pasižymėti nespėjo. Jis prametė visus tris dvitaškius, tačiau atkovojo 1 kamuolį.