Trečiadienį (11.09) buvo sužaistos ketverios FIBA Europos taurės rungtynės, kurių trejose žaidė krepšininkai iš Lietuvos. Jų klubams šie susitikimai susiklostė skirtingai. Beje, net trijuose iš keturių mačų pagrindinio susitikimų laiko nugalėtojams išaiškinti nepakako.

D grupė

Antrąją pergalę iškovojo Nymburko ČEZ ekipa, 85:76 (26:16, 28:20, 11:17, 20:23) nugalėjusi Gmundeno „Allianz Swans“ komandą iš Austrijos.

Čekijos klubo garbę ginantis Gintaras Einikis prie komandos pergalės prisidėjo 9 taškais (4/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų). Aikštelėje 21 minutę praleidęs lietuvis atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

E grupė

Šioje grupėje nugalėtojams išaiškinti pratęsimų prireikė per abu susitikimus. Trečiąją nesėkmę patyręs Talino „Kalev“ klubas Stambulo „Fenerbachce“ komandai nusileido tik po atkaklios kovos 76:86 (16:23, 22:16, 7:16, 22:12, 9:19).

Per kitas E grupės rungtynes pratęsimo prireikė Salonikuose, kur vietos PAOK po papildomų 5 minučių 74:75 (18:19, 15:14, 14:21, 21:14, 6:7) nusileido Limasolio AEL klubui iš Kipro.

Pralaimėjusiems labai trūko sėkmingo Virginijaus Sirvydžio žaidimo. Lietuvis per 19 minučių nepasižymėjo (0/5 tritaškių), tačiau atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

H grupė

Nesėkmingai rungtynės susiklostė ir Rūtenio Paulausko treniruojamam Maskvos srities „Dinamo“ klubui. Jis išvykoje po pratęsimo 100:102 (24:18, 18:27, 23:21, 25:24, 10:12) turėjo pripažinti Galil Elijono „Hapoel" krepšininkų pranašumą.

Andrius Giedraitis pirmąją nesėkmę per tris mačus patyrusiai „Dinamo“ komandai pelnė 15 taškų (4/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/7 baudų). 41 minutę aikštelėje praleidęs gynėjas atkovojo 4, o perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 3 sykius.