Vilniaus „Lietuvos telekomo" ekipa sutriuškino Neapolio „Phard" ekipą 88:44 (25:12, 21:13, 13:13, 29:6) ir iškovojo antrąją pergalę Eurolygos varžybose. Vilnietės visus formalumus pasistengė sutvarkyti iki didžiosios pertraukos ir dar neįpusėjus susitikimui buvo susikrovusios beveik 20 taškų pranašumą.

Galingai pradėjusios rungtynes vilnietės po 10 iš eilės Katie Douglas ir Irenos Baranauskaitės taškų atitrūko 18:3, o tolimą metimą pataikius Rimai Valentienei skirtumas pasiekė 18 taškų (23:5).

Įgijusios triuškinamą persvarą, vilnietės ją išlaikė ir per antrąjį ketvirtį, kurio pabaigoje turėjo progą padidinti pranašumą iki 20 taškų. Likus 15 sekundžių iki antrojo ketvirčio pabaigos technine pražanga už ginčus su arbitrais buvo nubaustas „Phard" vyriausiasis treneris Roberto Ricchini.

Vis dėlto „Lietuvos telekomo" krepšininkės šia proga nepasinaudojo – Katie Douglas prametė abi baudas, o vėliau kamuolį prarado R.Valentienė.

Po pertraukos aikštelės šeimininkėms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Tuo pasinaudojusios Italijos krepšininkės laimėjo atkarpą 9:0 ir sušvelnino skirtumą iki 16 taškų, tačiau per paskutinę ketvirčio minutę R.Valentienė pataikė tritaškį, Aušra Bimbaitė – dvitaškį, ir atstatė buvusį 19 taškų skirtumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos telekomo" pranašumas niekam nebekėlė jokių abejonių, o didžiausias skirtumas tarp komandų siekė net 46 taškus (88:42).

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Irena Baranauskaitė, pelniusi 16 taškų. Katie Douglas ir Jurgita Štreimikytė - Virbickienė (9 atk. kam.) įmetė po 14, Sandra Valužytė ir Rima Valentienė - po 12, Jennifer Derevjanik - 6, Ieva Kublina - 5, Eglė Šulčiūtė - 4, Au6ra Bimbaitė - 3, Vita Kuktienė - 2 taškus.

Kitas moterų Eurolygos rungtynes „Lietuvos telekomo" ekipa žais lapkričio 16 dieną Lenkijoje. Jos varžovėmis bus Krokuvos „Wisla Can-Pack" ekipa, kurios sąskaitoje – vienas laimėjimas po 3 mačų.