VKML varžybų grupėse apžvalga

2004-12-28 00:12
Rokas Buračas

Apžvelgiame Vilniaus mėgėjų krepšinio lygos varžybų “Eurobasket.lt” taurei laimėti grupių varžybas įvykusias iki Naujųjų metų. Varžybose jau pasibaigė pirmasis ratas, o daugelis ekipų jau sužaidė po kelias antrojo rato rungtynes.

A grupė

A grupė yra viena stipriausių turnyre. Tai galima spręsti ne tik iš to, kad daugelis komandų žaidžia apylygiai, bet ir pagal komandinius statistikos rodiklius. Į statistines komandų pasiekimų lenteles patenka daugelis A grupės ekipų. “L2000” pirmauja pagal atkovotus kamuolius, BC Tūta - Meškos neužleidžia geriausiai metimus blokuojančios komandos statuso, o “Concept Events & Media” taikliausiai meta tolimus metimus.

Geriausius rezultatus demonstruoja “Concept Events & Media” ekipa, laimėjusi 9 mačus ir dvejuose patyrusi pralaimėjimus. Pirmajame ture “Concept Events & Media” ekipa nusileido praėjusių metų čempionei BC Tūta - Meškos komandai 62:66. Vėliau grupės lyderiai laimėjo devynis susitikimus iš eilės, o paskutiniajame ture, kuris vyko prieš pat didžiąsias šventes, turejo pripažinti “Kurier Wilenski” ekipos pranašumą 78:80. Pastaroji komanda žaidžia pakankamai banduotai. Neblogai pradėjusi turnyrą, ji vėliau patyrė dvi nesėkmes iš eilės, tačiau paskutinieji keturi laimėjimai leido jai išsilaikyti tarp grupės lyderių. Viršutinėje turnyrinės lentelės pusėje dar yra “L2000” ekipa (7 pergalės ir 3 pralaimėjimai) ir BC Tūta - Meškos klubas (7 pergalės ir 4 pralaimėjimai). Tokį patį laimėjimų ir pralaimėjimų skaičių turi ir “Kurier Wilenski” ekipa.

Labai nesėkmingai sezoną pradėję “Euro” krepšininkai reabilituojasi. Po 8 iš eilės pralaimėjimų pastaroji ekipa pelnė pergales jau trijose iš eilės susitikimuose ir atgaivino savo viltis patekti tarp septynių stipriausių grupės komandų. Tiesa, tokį “Euro” klubo progresą buvo galima numanyti – daugelį rungtynių jis pralaimėdavo paskutiniosiomis susitikimų minutėmis.

Vienintelė nelaimėjusi grupės ekipa išlieka “CMYK”, kuri yra akivaizdžiai silpnesnė už visas likusias komandas. Patyrę 11 pralaimėjimų iš eilės “CMYK” krepšininkai ir toliau išlieka grupės autsaideriais.

B grupė

 Ką komandai reiškia vienas žaidėjas puikiai galima matyti pažvelgus į “Litesko” ekipos rezultatus B grupėje. Kol jos sudėtyje žaidė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Janas Jurgo (44,1 taško per rungtynes), tol “Litesko” žengė be pralaimėjimų. Pastarosiose dvejose rungtynėse “Litesko” lyderis nežaidė ir ekipa patyrė du pralaimėjimus iš eilės – 63:102 buvo nusileista trečioje vietoje žengiantiems “Patriotams” ir 71:75 toli gražu ne stipriausiai grupės ekipai – “Tele 2”. Tiesa, į “Litesko” sąskaitą yra įrašyta ir dar viena apmaudi nesėkmė. Nors “Litesko” klubas ir laimėjo rungtynes prieš “Microlink”, jai buvo įskaitytas pralaimėjimas 0:20. Taip atsitiko todėl, kad “Litesko” ekipoje žaidė krepšininkas, nesumokėjęs baudos už techninę pražangą anksčiau vykusiose rungtynėse. Turnyro taisyklės negailestingos net ir lyderiams.  

Šioje grupėje varžybos taip pat vyksta labai atkakliai ir nenuspėjamai. Daug kam netikėta buvo komandos originaliu pavadinimu “Žavieji Orgazmatronai” pergalė rezultatu 75:69 prieš “Patriotus”. Nustebino ir blankus praėjusių metų finalininkės ir reguliaraus sezono nugalėtojos “Valdžios” startas. Pasibaigus pirmojo mėnesio kovoms “Valdžios” sąskaitoje buvo 2 pergalės ir 3 pralaimėjimai. Tiesa, tris savaites nedalyvavę varžybose, “Valdžios” krepšininkai susiėmė, iškovojo 4 pergales, patyrė vieną nesėkmę ir pakilo į ketvirtąją tunyrinės lentelės vietą.

C grupė

 C grupėje žaidžia kelios ekipos pretenduojančios į pavasarį vyksiančias Finalinio ketverto varžybas. Tai pralaimėjimų dar nepatyrusi "LTU II" ekipa, "Kumštis" (9 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ir "Leidykla "Šiaurės Lietuva" (8 pergalės ir 2 pralaimėjimai).

Triuškinančia pergale 109:47 prieš “SK ARDAS-JMP” ekipą turnyrą pradėję praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojai “Kumščio” krepšininkai pratęsė pergalių seriją. Juos sustabdė tik daugiau kartų laimėję “LTU II” krepšininkai, prieš “Kumštį” laimėję 102:85. Tose runtgtynėse “Kumščio” žaidėjai su priešininkais lygiai kovojo pirmoje susitikimo pusėje, tačiau trečiąjį ketvirtį pralaimėję 11 taškų skirtumu varžovų nebepasivijo. Pergalingai žaidžia ir “Leidykla “Šiaurės Lietuva” laimėjusi 8 susitikimus ir du sykius turėjusi pripažinti varžovų pranašumą (“Kumščio”ir “LTU II”). Įspūdingai žaidžiantys “LTU II” krepšininkai negaili visų priešininkų. Mažiausiu skirtumu Teisės universiteto krepšininkai laimėjo prieš “Leidyklą “Šiaurės Lietuvą” (90:86). “Žvėryno” komandos nepasigailėję “LTU II” krepšininkai jauniausią turnyro komandą sutrypė net 99 taškų skirtumu (147:48). Tai didžiausiu skirtumu laimėtos runtynės šiame sezone. Beje, "LTU II" ekipa yra vienintelė visame turnyre, pelnanti daugiau nei 100 taškų per rungtynes.

Šioje grupėje patekti į atkrintamąsias varžybas galimybių beveik nebeturi “Žvėryno” ekipa. Ji vienintelė per rungtynes praleidžia daugiau nei po 100 taškų. Taip pat nedaug šansų turi ir "SK ARDAS-JMP" klubas, kuris yra pelnęs 2 pergales ir patyręs 9 pralaimėjimus. Tiesa, ši ekipa savo sudėtyje yra įregistravusi buvusį LKL krepšininką Giedrių Aidietį, kuris savo karjeroje rungtyniavo ir Vilniaus “Lietuvos ryto” klube. Buvęs krepšininkas šiuo metu dirba krepšinio agentu, todėl savo komandai VKML organizuojamose varžybose negali dažnai padėti. Kol kas jis į aikštelę buvo išbėgęs vienintelėse rungtynėse. Patyrusio komandos draugo vedini "SK ARDAS-JMP" žaidėjai rezultatu 56:48 įveikė pagrindinę turnyrinės lentelės konkurentę "INFO-TEC" ekipą.

Viena C grupės ekipa keitė pavadinimą. “NOSFERATU” tapo “BACHTACOR”. Pakeitusi pavadinimą ir dviem žaidėjais pasistiprinusi komanda laimėjo dvi rungtynes iš eilės ir pakilo į šeštąją C grupės vietą.

D grupė

 D grupėje komandų lygis labai panašus. Išskyrus dvi paskutines ekipas (“Genocidas” – 1 pergalė ir 10 pralaimėjimų bei “auto.Banginiai” - 2 pergalės ir 10 pralaimėjimų) visos likusios komandos yra apylygės ir bet kada gali viena kitą įveikti. Turnyro taurę įsteigusio Eurobasket.lt portalo komanda “Eurobasketas” varžybas pradėjo triuškinamu pralaimėjimu 50 taškų skirtumu “SK Vėjo” ekipai. Antrosiose rungtynėse “Eurobasketas” pralaimėjo “Idėjų Oazei” jau tik 8 taškų skirtumu ir per trečiąjį susitikimą pateikė staigmeną palaužusi grupės lyderę (praėjusių metų reguliaraus sezono varžybose užėmusią trečiąją vietą) “SK Būstos” ekipą. Po šios pergalės “Eurobasketo” komanda, laimėjo dar penkerias rungtynes iš eilės ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Vis dėlto, netikėtai vienam “Eurobasketo” komandos lyderių Pranui Skurdauskui persikėlus į “SK Būstos” ekipą krepšinio portalo komandos pergalių serija baigėsi. Dabar “Eurobasketas” pralaimėjo jau tris rungtynes iš eilės ir nukrito į šeštąją D grupės turnyrinės lentelės vietą.

Penktąją vietą grupėje užima V.I.P. komanda. Nors po galingo starto ir penkių iš eilės pergalių V.I.P. ekipa buvo pirma, iš rikiuotės dėl traumų iškrito nemažai komandos krepšininkų ir buvo patirti į pralaimėjimai ikš eilės. Tiesa, prieš savaitę V.I.P. įregistravo naują žaidėją ir tai davė vaisių – komanda pelnė pergalę rezultatu 110:83 prieš “SK Vėjo” klubą. Puikiai žaidžia ir “Meškėnai”, į kurių gretas iš “Telekontos” perėjo “Meškiukas” Henrikas Šimkus. Nors “Meškėnai” sezoną pradėjo viena pergale ir trim pralaimėjimais, vėliau jie pelnė 7 laimėjimus iš eilės ir pakilo į antrąją D grupės


Rodyti komentarus
1 2  »
2018-04-12 22:51
Anonimas
MANTAS Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Agne Agne Agne Agne Agne EMA EMA EMA
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-03-23 13:56
Anonimas
pažiurėkite viena geriausiu x vide vlogu video https://www.youtube.com/watch?v=83dCH2gJ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-12 16:26
Lukas
Sveikas , jeigu tu gavai šį laišką , vadinasi tau nusišypsojo sėkmė.Šis. laiškas buvo parašytas pagal Izraelio išmintį sakoma : Gali nusipirkti. moterį , bet ne jos meilę , gali nusipirkti namą , bet ne jo židinį , gali nusipirkti draugą , be...t ne draugystę.Šis laiškas keliauja per. pasaulį nuo 1997 metų ir neša žmonėms sėkmę.Keli pavyzdžiai.: Ponas. Dirkas iš Vokietijos 2003 Gavo šį laišką El. paštu , perskaites jis. nekreipė į jį dėmesio. Po 6 Dienų , jis buvo išmestas iš darbo už. avariją kurę jis sukėlė ir nutrenkė 3 žmones.Už tai sėdo į. kalėjimą.Ponas Enfeske G. 2004 metais gavo šį laišką , perskaites padarė. kopijas ir išsiuntė. Po 2 Dienų jis laimėjo 5 tūkstančius eurų.Ponas. Henloginas iš Pietų amerikosgavo šį laišką ir padarė pusę kopijų , po 5. dienų jis sužinoju , kad loterijoje išlošė 50 JAV dolerių bei Automobilį. dovanų.Pone A. Smiter gavo šį laišką į pašto dėžutę , kadangi ji buvo. senyvo amžiaus , į tai dėmesio nekreipė.Po 1 mėn. ji rasta negyva savo. lovojė , mirė nuo širdies smūgio.Pone iš Rumunijos gavo šį laišką , kadangi ji buvo katik baigus studijas , padarė 20 kopijų ir už dviejų. dienų gavo butą. ( Šie žmonės buvo prirašyti žmogaus , kuris sukūrė šį. laiško , ir kiekvienu kartu kaip jis gauna, prideda po vieną istoriją iš. 20 Galimų ( Jos ne išgalvotos ) Šis laiškas perdarytas paskutinį kartą. buvo 2005-01-26 21:19 val. Dabar šis laiškas atkeliauja pas tave , skaityk šiuos skaičius ir greitai sugalvok norą. 9 ;6 ;4. Sugalvojes norą , padaryk 20 kopijų ir išsiūskbetkam betkokiu būdų

Pokalbio pabaiga
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-14 20:51
:D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-10 17:48
2014 reader
Hello, I am from future. Have a nice day, people :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-01 10:46
Drakos
d::::::;;;;
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-01 10:45
VELNIas
:DDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-01 10:44
marte
:D nu jo
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-03-01 10:43
Marič
:D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-02-26 13:48
Lukas
Sena naujiena :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-12-29 13:12
A start of the nice ride.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-12-27 14:17
Dėkite pliusą, jei čia jus atvedė nuobodulys.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-12-27 14:17
Zjbys :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-12-11 21:36
Pirmutinė naujiena :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-05-09 18:37
Ivy
NESKAITYK. TU BUSI PABUCIUOTAS ARTIMIAUSIA PENKTADIENI NUO SAVO MEILES. RYTOJ BUS TAVO GERIAUSIA DIENA GYVENIME.

DABAR

JEI PRADEJEI SKAITYT. NEBAIK. TAI PERDAUG SIURPU.

1. Pasakyk savo varda 10 kartu.

2. Pasakyk savo mamos varda 5 kartus.......... 3. Pasakyk savo meiles varda 3 kartus.

4. Parasyk visa tai 4 grupese.

Jei tai padarysi, tavo meile tave pabuciuos artimiausia Penktadieni.

Bet jei perskaitei ir neparasysi, tada turesi didziule nelaime.

ISSIUSK TAI I 5 GRUPES PER 143 MINUTES. JEI TAI IVYGDYSI PASPAUSK F6 IR TAVO MEILES VARDAS ATSIRAS ANT TAVO EKRANO DIDELEMIS RAIDEMIS. TAI PERDAUK SIURPU NES TAI ISTIKRUJU VEIKIA.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-02-13 23:10
¯\\_(ツ)_/¯
¯\_(ツ)_/¯ ¯\_(ツ)_/¯ ¯\_(ツ)_/¯ ¯\_(ツ)_/¯ ¯\_(ツ)_/¯
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-01-04 00:00
Dėkite pliusą, jei čia jus atvedė nuobodulys.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-10 18:45
popas
ka jus?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2010-02-19 21:41
,l;,;;;;;;;;;;;
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2010-01-12 17:38
s4o
veiks gal omg
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 26

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas