Ketvirtajame Lietuvos moterų krepšinio lygos ture pirmąją pergalę šventė Vilniaus „Lintel 118" ekipa, nugalėjusi Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkes. Per kitas rungtynes ketvirtąją pergalę pasiekė Marijampolės „Arvi“.

Vilniaus „Lintel 118" – Klaipėdos „Lemminkainen“ 90:73 (19:20, 26:8, 24:22, 21:23).

Uostamiesčio komandai šiame mače negalėjo padėti diskvalifikuota ekipos kapitonė Kristina Ūsaitė. Negana to, trečiąją rungtynių minutę kelio traumą patyrė komandos lyderė, viena rezultatyviausių LMKL krepšininkių Rita Mileškienė. Be šių dviejų krepšininkių „Lemminkainen“ ekipai nepavyko iškovoti pirmosios pergalės, o ja džiaugėsi puikiai antrąjį kėlinuką sužaidusios aikštelės šeimininkės.

„Lintel 118": Laima Rickevičiūtė 17 (8 atk. kam.), Eglė Žygelytė 16 (5 rez. perd.), Gintarė Petronytė 12 (21 atk. kam.), Eglė Sarapaitė 11, Šarūnė Pavilonytė 10.

„Lemminkainen“: Giedrė Žymantaitė 25 (6 per. kam.), Diana Anužienė 20 (9 atk. kam.), Oksana Turlibekova 10 (7 atk. kam.).

Marijampolės „Arvi“ – Kauno „Laisvė“ 79:60 (11:18, 29:10, 14:19, 25:13).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo kaunietės, tačiau antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmusios suvalkietės kėlinį laimėjo net 19 taškų skirtumu ir įgijo solidžią persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

„Arvi“: Ligita Kinkevičienė 18, Diana Razmaitė 17 (8 atk. kam.), Daina Staugaitienė 16, Tera Bjorklund 13 (9 atk. kam.), Aušra Naidėnienė 10 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Laisvė“: Diliara Velišajeva 15, Jovita Jutelytė 13 (7 atk. kam.), Ingrida Jonkutė 10.