Traumų išretintas Klaipėdos „Neptūnas“ Gulbenėje neatsilaikė prieš vietos „Bumerangs“ ekipą – 82:89 (24:31, 25:24, 20:16, 13:18). Tai buvo septintoji klaipėdiečių nesėkmė aštuntojoje SEB BBL dvikovoje.

Į Latviją išvyko vos aštuoni „Neptūno“ žaidėjai, o namuose liko ir pagrindinis įžaidėjas Jerome'as Colemanas. Lyderio vaidmens ėmęsis kapitonas Vaidotas Pečiukas tris kėlinius tempė komandą paskui save, tačiau dvikovos pabaigoje pristigo jėgų.

Po trijų ketvirčių ekipas skyrė vos 2 taškai (71:69 latvių naudai), o iki šio momento V.Pečiukas buvo įmetęs 29 taškus. Visgi paskutinįjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, greitai įgiję 10 taškų persvarą (85:75).

Uostamiesčio krepšininkai dar sugebėjo priartėti iki 5 taškų (82:87), tačiau pakeisti rungtynių eigą buvo per vėlu.

„Neptūnas“: Vaidotas Pečiukas 33 taškai (38 min., 11/15 dvit., 2/3 trit., 5/5 baudų), Latece'as Williamsas 16 (9 atk. kam.), Marcas Mazuras 15 (8 atk. kam.).

„Bumerangs“: Raimondas Gabranis 21, Raimondas Feldmanis ir Ingus Bankevicas po 17, Jurijus Aleksejevas 14 (13 atk. kam.).

Beveik pusę visų taškų (42) latviai surinko tolimais metimais, kurių iš 37 pataikė 14.

•

Per kitas penktadienio SEB BBL rungtynes lietuvių vedamas Liepojos „Livu alus“ klubas 83:79 (19:19, 22:17, 21:19, 21:24) palaužė Tartu „Rock“.

Lietuviai nugalėtojams pelnė 40 taškų. Rezultatyviausias buvo Svajūnas Airošius, per 31 minutę surinkęs 18 taškų (2/6 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojęs 2, o perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei prasižengęs 2 kartus.

Justinas Pavlavičius per 20 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Valdas Dabkus per 31 minutę įmetė 9 taškus (4/10 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą prasižengė ir suklydo net 7 kartus.

Valdemaras Savostjanovas per 11 minučių nepasižymėjo, bet atkovojo 2 kamuolius, perėmė ir rezultatyviai perdavė po 1 kamuolį, bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Mindaugas Janiška aikštelėje nepasirodė.

„Livus alus“: Svajūnas Airošius 18, Duke'as Freemanas McKamey 17 (13 atk. kam., 5 per. kam.), Justinas Pavlavičius 13, Marekas Jurevičius 10, Valdas Dabkus, (Valdemaras Savostjanovas).

„Rock“: Heiko Rannula 18, Silveris Leppikas 13 (7 per. kam.), Antti Vasaras 11.

mesti reik treneri ir tuo legionierius!!! jei mane jau nervina ir trugdo zaisti normaliai!!!