Įspūdingą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalyje iškovojo Marijampolės "Arvi" krepšininkės. Jos ketvirtadienį įveikė Kauno "Laisvės" krepšininkes tik po dviejų pratęsimų. Pergalingai pusfinalio seriją pradėjo ir Vilniaus "Lietuvos telekomas".

Marijampolietės, žaisdamos savo aikštėje, palaužė Kauno "Laisvės" žaidėjas 98:91 (24:13, 12:26, 17:20, 19:13, 12:12, 14:7).

Kur kas pajėgesnės reguliariajame LMKL čempionate pasirodžiusios "Arvi" žaidėjos jau per pirmąjį kėlinį atsiplėšė 11 taškų skirtumu. Tačiau kovingosios kaunietės ne tik pavijo, bet ir aplenkė varžoves.

Įnirtingo mačo baigtį nulėmė antrasis pratęsimas. Daugiausiai penkiese rungtyniavusios "Laisvės" žaidėjos (tik jos pelnė komandos taškus) pavargo ir nebesugebėjo kovoti dėl pergalės.

"Arvi": Aušra Naidėnienė 28 taškai (47 minutės, 10 atkovotų kamuolių, 5 perimti kamuoliai), Vita Kuktienė 22 (40 min., 6 atk. kam.), Diana Razmaitė 16 (34 min, 8/17 dvitaškių), Ligita Kinkevičienė 12 (44 min.), Ela Briedytė 11 (48 min.), Rasa Žemantauskaitė 6, Inga Kvasnika 3, (Milda Sauliūtė).

"Laisvė": Jovita Jutelytė 24 (33 min., 10/12 dvitaškių), Jolanta Marmienė 22 (50 min.), Elena Čebatova 21 (47 min., 9 atk. kam.), Asta Daujadienė 18 (48 min.), Diliara Velišajeva 6 (47 min., 10 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai), (Sandra Čižauskienė, Birutė Brovkienė, Lina Dambrauskaitė, Elena Cherniy).

"Lietuvos telekomui" tai buvo eilinė lengva pergalė. Ne pajėgiausios sudėties žaidusios LMKL čempionės įveikė "LKKA-Kauną" 97:62 (26:18, 28:16, 24:15, 19:13).

Per pirmąjį kėlinį kiek sugebėjusios pasipriešinti varžovėms, kaunietės įpusėjus mačui turėjo jau 20 taškų deficitą (34:54). Antroje susitikimo pusėje skirtumas tik išaugo.

"Lietuvos telekomas": Aušra Bimbaitė 19 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandra Valužytė 14 (6 per. kam.), Irena Baranauskaitė 13 (14 min.), Laura Puplauskaitė 12 (17 min.), Eglė Šulčiūtė 11 (10 atk. kam.), Ieva Kublina 9, Jen Derevjanik 9, Jolanta Vilutytė 5 (9 atk. kam.), Rima Valentienė 3 (1/5 tritaškių), Eglė Žygelytė 2.

"LKKA-Kaunas": Jurga Budrytė 12 (14 atk. kam.), Agnė Girštautaitė 11, Justina Pečiukevičiūtė 10 (5 rez. perd.), Aida Jasinauskaitė 9, Irma Raugaitė 7, Kornelija Balčiūnaitė 4, Vika Monkutė 4, Justina Jokubauskaitė 3, Birutė Račaitė 2, (Agnė Žiegytė, Gina Sirutavičiūtė).

"Lietuvos telekomo" treneriai šį kartą pailsėti leido komandos lyderėms Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei bei Katie Douglas.

Antrosios šių porų rungtynės bus žaidžiamos balandžio 2 dieną, šeštadienį. Abu susitikimai vyks Kaune.

2005-03-31 19:56