Ispanijos krepšinio čempionate (ACB) „lietuviškoms“ ekipoms sekėsi skirtingai. D.Šalengos ekipa iškovojo pergalę, o D.Slaninos klubas patyrė pralaimėjimą.

Sevilijos „Caja San Fernando“ – Valjadolido „Forum“ 82:91 (19:21, 25:14, 19:30, 19:26).

Po dviejų kėlinių CSF dar turėjo 9 taškų pranašumą, tačiau labai prastai antrąją rungtynių pusę sužaidusi Sevilijos ekipa patyrė penktąją nesėkmę ir nukrito į penkioliktą turnyrinės lentelės vietą.

Donatas Slanina „Caja San Fernando“ klubui per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 sykius prasižengė.

„Caja San Fernando“: Lou Roe 21, Carlosas Cherry 15, Donatas Slanina 12, Carlesas Marco 12.

„Forum“: Bernardas Hopkinsas 23, Ivanas Corralesas 16, Nikola Radulovičius 16, Josephas Gomisas 15, Devinas Davisas 12.

Lugo „Leche Rio“ – Žeronos „Akasvayu“ 84:92 (26:25, 17:23, 18:29, 23:15).

Šeštąją pergalę iškovojusi Žeronos ekipa pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Lemiamas „Akasvayu“ krepšininkams buvo trečiasis ketvirtis, kurį laimėję 11 taškų skirtumu, jie įgijo 16 taškų pranašumą. Per paskutines 10 minučių „Leche Rio“ dar bandė pakeisti mačo eigą, tačiau išlyginti rezultatui jiems neužteko laiko.

Nugalėtojams Dainius Šalenga per 18 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė vieną kartą.

„Leche Rio“: Pete'as Mickealis 25, Davidas Gilas 12, Josephas McNaullas 12 (8 atk. kam.).

„Akasvayu“: Terrellas Myersas 19, Federico Kammerichsas 18, Franas Vazquezas 17, ... Dainius Šalenga 7.