Antrąją nesėkmę Italijos krepšinio pirmenybėse patyrė Sienos „Montepaschi“ ekipa, sekmadienio (11.13) popietę svečiuose 59:73 (10:14, 11:19, 13:22, 25:18) nusileidusi Bolonijos „Caffe Maxim“ klubui.

Nuo pirmųjų mačo minučių atsilikusi Sienos ekipa niekaip negalėjo sustabdyti įsibėgėjusių varžovų, kurie iki susitikimo pabaigos likus žaisti 8 minutes buvo įgiję net 25 taškų pranašumą (59:34).

Antrąjį pralaimėjimą patyręs „Montepaschi“ klubas nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą, lyderio poziciją užleisdamas „Caffe Maxim“ krepšininkams. Abi ekipos turi po šešias pergales ir dvi nesėkmes.

Rimantas Kaukėnas pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 12 taškų (2/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo ir rezultatyviai perdavė po 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.

Mindaugas Žukauskas per 13 aikštelėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

„Montepaschi“: Duane'as Woodwardas 15 taškų, Marcelo Nicola 13, Rimantas Kaukėnas 12.

„Caffe Maxim“: Davidas Bluthenthalis 19 (8 atkovoti kamuoliai), Ignacio Rodilla 10.

mysha> yra turnyrine lentele... tik reikia sugebet ja susirast. Sunku, ka? :)) desinej pusej lygu meniu yra...
o kalbant apie virtus... nu tai jo, pries sezona sake, kad nepasiruosus eurolygoje, del to kelialapi pardave AJ... :D babkiu shtoli reikejo ar kas, nes pasiruosimas super... daro el komandas