Ketvirtąją pergalę iš eilės Graikijos pirmenybėse iškovojo Jono Kazlausko treniruojama Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Ji svečiuose 82:76 (21:14, 26:16, 12:17, 23:29) nugalėjo Salonikų „Iraklis“.

Pirėjo ekipa į priekį pabėgo nuo rungtynių pradžios. Prie to labiausiai prisidėjo „Iraklis“ snaiperiai, per pirmąjį ketvirtį prametę visus 7 tolimus metimus. Per didžiąją pertrauką skirtumas siekė 17 taškų, o antroje mačo pusėje svečiai diktavo tempą. „Iraklis“ komandai pavyko priartėti tik dėl šešių per paskutinį kėlinį įmestų tolimų metimų.

Renaldas Seibutis į pralaimėtojų krepšį per 25 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, tačiau du sykius suklydo.

„Iraklis“: Yiorgios Dedas 17 taškų, Saša Stefanovičius 16.

„Olympiakos“: Tyusas Edney 20, Nikos Barlos 18, Nikos Hatzis 16, Quincy Lewisas ir Sofoklis Schortsanitis po 7.

Graikijos pirmenybėse lyderio vaidmeniu tenkinasi trys ekipos: „Olympiakos“, Salonikų „Aris“ bei Atėnų „Panathinaikos“. Visos jos per ketverias rungtynes nė karto nesuklupo.

saip Seibutis tai ne pralaimejusiuju komandoje zaide jei neklistu :)
2005-11-14
rimantai: ;)))
kryzas: take it easy
2005-11-14
rimantas_a tau paciam nereik smegenu operacijos pasidaryt? ar cia protingas pasirodyt norejai?
2005-11-14
Kazlauskas gi susiprato nugaros operacija laiku pasidaryti, todel ji dabar ne taip lengva atleisti. ;)
2005-11-14
Na va, isizaidzia Olympiakos, panasu, kad ir Kazlausko kede jau turetu visiskai nebeklibet, ypac po pergales pries Maccabi :)