Lenkijos krepšinio čempionato septintasis turas buvo sėkmingas komandoms, kuriose žaidžia krepšininkai iš Lietuvos. Pergales iškovojo 5 „lietuviškos“ ekipos, o nepasisekė vieninteliam „Anwil“ klubui, kuris penktadienį (11.11) nusileido „Kotwica“ komandai.

Šviecio „Polpak“ – Tarnovo „Unia“ 85:64 (22:16, 21:19, 14:14, 28:15).

Šeštąją pergalę iškovoję Šviecio krepšininkai ir toliau žengia be pralaimėjimų. Už savo pagrindinius varžovus dėl vietos turnyrinėje lentelėje, jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, todėl po pergalės prieš „Unia“ įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Nugalėtojams Andrius Lepinaitis per 20 minučių pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Augustinas Vitas aikštelėje praleido 12 minučių ir įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau prasižengė 2 kartus.

Žygimantas Jonušas per 3 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ostrovo „Stal“ – Invroclavo „Notec“ 90:61 (29:10, 17:21, 20:12, 24:18).

Trečiąją pergalę nesunkiai pasiekęs „Stal“ klubas įsitvirtino 9 turnyrinės lentelės vietoje. Jau pirmąjį ketvirtį laimėję 19 taškų skirtumu, Ostrovo krepšininkai be vargo išlaikė sukauptą persvarą ir sutriuškino varžovus.

„Stal“ klubui Rolandas Urkis per 3 minutes taškų nepelnė, tačiau perėmė 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

Bydgoščiaus „Astoria“ – Košalino „AZS Gaz Siemny“ 85:83 (19:21, 27:26, 22:16, 17:20).

Pasiekti ketvirtąją pergalę ir pakilti į septintąją turnyrinės lentelės vietą Bydgoščiaus ekipai padėjo sėkmingas krepšininkų iš Lietuvos žaidimas.

Aivaras Kiaušas per 34 minutes įmetė 16 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 7/12 baudų), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Arvydas Čepulis per 27 minutes surinko 13 taškų (2/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 9/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus pažeidė taisykles.

Starogrado „Polpharma“ – Sopoto „Prokom Trefl“ 83:84 (15:19, 15:22, 24:18, 19:14, 10:11), po pratęsimo.

Šeštąją pergalę Lenkijos pirmenybių lyderė Sopoto ekipa iškovojo tik po pratęsimo. Įpusėjus rungtynėms „Prokom Trefl“ buvo įgijusi 11 taškų pranašumą, tačiau po pertraukos persvarą iššvaistė ir žaidė pratęsimą.

Tomas Masiulis nugalėtojams per 35 minutes įmetė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 8, o perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Tomas Pačėsas per 31 minutę surinko 3 taškus (1/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus pažeidė taisykles.