Šveicarijos krepšinio lygoje buvo sužaisti septintojo turo susitikimai, kuriuose pergales iškovojo abu lietuvius turintys klubai.

Testuzo „BBC Nyon“ – „Boncourt Basket“ 91:105 (20:25; 26:19; 17:26; 28:33)

Šeštąją pergalę iškovojęs „Boncourt“ klubas pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Sėkmę svečiams lėmė sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė, kurią jie laimėjo 14 taškų skirtumu.

Rolandas Alijevas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudos), atkovojo vieną ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus,  tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Natelio „Herens Basket“ – Lausanio „Morges Basket“ 83:73 (27:17; 18:13; 18:14; 20:29)

Penktąją pergalę iškvojusi Natelio ekipa pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau jai ant kulnų lipa tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turinti „Fribourg Olympic“ ekipa.

Singaras Tribė per 36 minutes pelnė 20 taškų (7/13 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Geras zaidejas Alijevas, tik gaila, kad prastai tritaskius meto...