Toliau pergalingai NBA arenose žygiuoja Klivlendo „Cavaliers“ klubas, namuose 114:99 (18:22, 29:22, 35:26, 32:29) įveikęs Vašingtono „Wizards“ ir iškovojęs šeštą pergalę per aštuonerias dvikovas bei penktą iš eilės.

Tai buvo pirmosios naujojo „Cavs“ žaidėjo Larry Hugheso rungtynės prieš buvusią komandą. Šią vasarą papildęs Klivlendo komandos gretas, L.Hughesas netruko užimti svarbios vietos naujoje komandoje – į buvusios ekipos krepšį jis įmetė 22 taškus.

„Aš šifravau jų derinius, – po dvikovos prisipažino L.Hughesas. – Buvau su ta komanda pakankamai ilgai, kad žinočiau, kur kas bėgs“.

Nors gynėjas pataikė vos 7 metimus iš 19, tačiau jis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei per paskutines 5 minutes pelnė 12 taškų, užtvirtindamas „Cavaliers“ pergalę.

Žydrūnas Ilgauskas aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 12 taškų (visus trečiajame ketvirtyje), pataikęs 5 dvitaškius iš 15 ir 2 baudų metimus iš 3. Lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (10 atk. kam.), Larry Hughesas 22, Donyellas Marshallas 16, Žydrūnas Ilgauskas 12, Drew Goodenas 10.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 26 (12 atk. kam.), Gilbertas Arenasas 18, Caronas Butleris 14, Breandanas Haywoodas 12.

•

Kiti du šią naktį rungtyniavę „lietuviški“ klubai patyrė nesėkmes. Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ po pratęsimo nusileido Majamio „Heat“, o Denverio „Nuggets“ turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ pranašumą.

Arvydas Macijauskas ir Linas Kleiza buvo registruoti rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

Orlando Magic - Charlotte Bobcats 85-77
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors 104-92
Detroit Pistons - Boston Celtics 115-110
Miami Heat - New Orleans/Oklahoma Hornets 109-102
New Jersey Nets - Seattle SuperSonics 109-99
Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 89-94
San Antonio Spurs - Atlanta Hawks 103-79
Dallas Mavericks - Denver Nuggets 83-80