Visose trejose naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse pergales šventė namuose rungtyniavusios ekipos.

Septintą pergalę devintose rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu Vakarų konferencijos lyderiu tapo San Antonijaus „Spurs“ klubas, namuose 86:80 (21:12, 28:24, 21:16, 16:28) įveikęs Hiustono „Rockets“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė net 20 taškų (72:52), tačiau Tracy McGrady vedini svečiai spurtavo ir sumažino skirtumą iki 6 taškų. Visgi Tony Parkerio ir Emanuelio Ginobili baudų metimai užtvirtino čempionų pergalę.

„Spurs“: Timas Duncanas 19 taškų, Tony Parkeris 17 (8 rez. perd.), Robertas Horry 16, Emanuelis Ginobili 15, Rasho Nesterovičius 10.

„Rockets“: Tracy McGrady 27 (12 atk. kam.), Yao Mingas 19, Lutheris Headas 11.

•

Toliau kelio į pergales neranda Atlantos „Hawks“ klubas, išvykoje 78:87 (16:11, 17:29, 24:25, 21:22) nusileidęs Dalaso „Mavericks“ ir patyręs aštuntą nesėkmę paeiliui.

Vos 11 taškų per pirmąsias 12 minučių pelnę „Mavericks“ pagerino sezono antirekordą pagal taškus, pelnytus per vieną ketvirtį. Leidę Atlantos krepšininkams pirmauti, „Mavericks“ rungtynių kontrolę perėmė antrajame kėlinuke ir iškovojo šeštą pergalę per aštuonias dvikovas.

„Tai buvo keistos rungtynės, – po susitikimo sakė „Mavericks“ lyderis Dirkas Nowitzki. – Mes taip ir neįsižaidėme. Šias negražias rungtynes laimėjome todėl, kad pabaigoje žaidėme teisingiau“.

„Mavericks“: Joshas Howardas 25 tšk. (5 blokai), Dirkas Nowitzki 20 (12 atk. kam.), Keithas Van Hornas 14, Jasonas Terry 12, Marquisas Danielsas 11.

„Hawks“: Zaza Pachulia 21 (12 atk. kam.), Joe Johnsonas 18, alas Harringtonas 15 (10 atk. kam.).

•

Kevinui Garnettui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki pirmojo jo šio sezono „trigubo dublio“. Nepaisant to, Minesotos „Timberwolves“ namuose 109:98 (26:26, 31:21, 22:31, 30:20) palaužė Vašingtono „Wizards“.

K.Garnettas pelnė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Jis dominuoja tris kėlinius, o ketvirtajame, kai varžovai jam skiria daugiau dėmesio, išnaudoja komandos draugus. Štai kodėl jis yra geriausias pasaulio krepšininkas“, – po rungtynių K.Garnetto žaidimą įvertino „Wizards“ lyderis Gilbertas Arenasas.

Tai buvo trečioji Vašingtono klubo nesėkmė per aštuonerias dvikovas. Tuo tarpu „vilkai“, sužaidę tiek pat rungtynių, turi keturias pergales.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 25 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Wally Szczerbiakas 17, Richie Frahmas ir Troy Hudsonas po 16, Michaelas Olowokandi 14, Marko Jaričius 10.

„Wizards“: Gilbertas arenasas 33, Caronas Butleris 15, Brendanas Haywoodas 14, Antonio Danielsas 13, Antawnas Jamisonas 12.