Estijos krepšinio pirmenybėse penktadienį (11.18) buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. „Rakvere“ namuose 91:98 (22:25, 26:26, 24:27, 19:20) nusileido Talino „Pirita“, kuri žaidžia ir BBL čempionate.

Šiame mače rungtyniavo net penki lietuviai. Visi jie pasirodė solidžiai. „Rakvere“ gretose rezultatyviausias buvo Saulius Raziulis. Jis per 34 minutes pelnė 28 taškus (4/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 11/11 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Saulius Dumbliauskas per 32 minutes surinko 18 taškų (6/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/12 baudų) bei 7 atkovotus kamuolius.

Ridas Globys į savo sąskaitą per 24 minutes įsirašė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių). Jis taip pat atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Visgi net 59 lietuvių taškų pergalei nepakako.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvo Donatas Sabaliauskas, kuris per 34 minutes surinko 20 taškų (4/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/13 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvis pasirodė kiek prasčiau. Alvydas Tenys per 9 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pirita“, turinti penkias pergales po septynių susitikimų, užima antrą vietą Estijos pirmenybėse. Tarp 7 komandų „Rakvere“ žengia ketvirta, turinti 3 pergales ir 4 nesėkmes.

kazkaip nelabi girdeti u is ju, o estoncam primete pusetinai. Gal ir kokiam Neptunui ar Paneveziui naudingi butu? Nors Estonijoj lygis nera aukstas