Praėjusią naktį įvyko net 94 rungtynės Nacionalinėje studentų krepšinio asociacijoje (NCAA). Į aikštę išbėgo devyni lietuviai, iš kurių visi žaidė pirmą susitikimą šį sezoną.

Beje, nė vienas iš universitetų, kuriems atstovavo lietuviai, nepatenka tarp 25 geriausiai vertinamų universitetų šį sezoną.

Trečiakursis studentas Valdas Vosylius atvedė savo universitetą į pergalę. „Old Dominion“ universiteto komanda namuose 74:65 (34:34, 40:31) įveikė „Georgia“ krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs V.Vasylius per 22 minutes surinko 19 taškų (6/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/6 baudų). Jis taip pat atkovojo vieną kamuolį, du sykius jį perėmė bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Įspūdingą pergalę pasiekė „Virginia“ universitetas. Jis savo aikštėje 79:44 (44:22, 35:22) sutriuškino „Liverty“ ekipą.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo pirmakursis studentas Laurynas Mikalauskas. Mačą startiniame penkete pradėjęs lietuvis per 19 minučių surinko 14 taškų (6/7 dvitaškių, 2/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, tačiau suklydo 4 kartus.

Nesėkmingai mačas susiklostė tiek „Hartford“ universitetui, tiek jame rungtyniaujančiam lietuviui. „Hartford“ svečiuose 62:67 (31:29, 31:38) neatsilaikė prieš „Massachusetts“ krepšininkus.

Vos tris minutes aikštėje praleidęs lietuvių kilmės amerikietis Alexas Zimnickas taškų nepelnė. Trečiakursis studentas atkovojo vieną kamuolį.

Pergalingai sezoną pradėjo „Charleston Southern“ universitetas, svečiuose 82:77 (32:37, 50:40) palaužęs varžovus iš „Charleston“.

Giedrius Knyšas aikštėje praleido 10 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 baudos). Pirmakursis taip pat atkovojo 3 kamuolius.

[image=3953 left Praėjusią vasarą jaunimo rinktinei atstovavęs L.Kisielius sezoną NCAA pradėjo 9 taškais]Triuškinančią pergalę pasiekė „William & Mary“ universitetas, namuose 89:55 (45:23, 44:32) nepasigailėjęs „Maine“ krepšininkų.

Nugalėtojų gretose žaidžiantis Laimonas Kisielius per 16 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių). Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinės narys dar atkovojo 7 kamuolius, du sykius jį perėmė bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kur kas prasčiau pasirodė pralaimėtojų gretose žaidęs lietuvis Freddy Petkus. Per 17 minučių jis taškų nepelnė (0/1 tritaškio) ir tris sykius suklydo.

Nesėkmingai sezoną pradėjo „Austin Peay“ komanda. Ji svečiuose patyrė triuškinančią nesėmę prieš „Western Kentucky“ universitetą 54:83 (20:44, 34:39).

Antrakursis studentas Tomas Janušauskas per 8 minutes pralaimėtojams pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų). Jis atkovojo 2 kamuolius ir blokavo vieną varžovo metimą.

Pralaimėjimą patyrė ir „Citadel“ universitetas, svečiuose 57:77 (16:38, 41:39) neatsilaikęs prieš „Delaware“.

Trečiai pagal skirstymą NCAA komandai „Connecticut“ pasipriešinti nesugebėjo „Pepperdine“ universitetas, namuose patyręs nesėkmę 56:75 (24:34, 32:41).

Pralaimėtojų gretose rungtyniavęs Tomas Pranciliauskas per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių). Pirmakursis studentas atkovojo vieną atšokusį kamuolį.

To zigmukas:
kol neparašiau žinutės tos, tai tol buvo amerikos lietuvis, paskui adminai pasitaise biski. :)
2005-11-20
To Charley
O is kur tu istarukei kad jis amerikietis:
Kur kas prasčiau pasirodė pralaimėtojų gretose žaidęs LIETUVIS Freddy Petkus. Per 17 minučių jis taškų nepelnė (0/1 tritaškio) ir tris sykius suklydo.
Siaip tai mane labai suzavejo VYTAUTAS VALIULIS:
Vytautas Valiulis per 22 minutes „Citadel“ komandai taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių). Jis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį, bet 3 sykius suklydo. Jauciu jo naudingumo koeficientas mazdaug(-10).Stebina toks LIETUVIO pasirodymas