Devintąją pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Berlyno „Alba“ ekipa. Ji svečiuose tik po pratęsimo 99:98 (22:21, 23:17, 23:23, 15:22, 16:15) palaužė Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkus.

Po trijų kėlinių „Alba“ turėjo susikrovusi 7 taškų pranašumą, tačiau ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilo Oldenburgo krepšininkai, kurie išplėšė pratęsimą.

Per papildomą laiko atkarpą vyko tokia pati atkakli kova, tačiau fortūna nusišypsojo „Alba“ krepšininkai, kurie šventė devintąją pergalę.

Martynas Mažeika nugalėtojams per 10 minučių pelnė 3 taškus (1/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau suklydo 2 kartus ir 5 sykius prasižengė.

Nė karto per devynerias rungtynes nepralaimėjusi Berlyno ekipa yra vienvaldė Vokietijos čempionato lyderė.