„Lietuviškų“ Italijos klubų dvikovoje triumfavo Sienos „Montepaschi“ klubas. Jis šeštadienį (11.19) savo aikštėje 89:66 (22:19, 26:21, 20:14, 21:12) nugalėjo Kantu „Vertical Vision“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Vertical Vision“. Ši komanda greitai pabėgo į priekį (5:0), o įpusėjus susitikimui pirmavo 10 taškų skirtumu (15:5). Visgi keturių minučių atkarpą „Montepaschi“ laimėjo 14:1 ir susigrąžino persvarą (19:16).

Nuo to laiko Kantu klubas turėjo tenkintis besivejančių vaidmeniu, o MdP pamažu krovėsi pranašumą ir pasiekė pergalę.

Rimantas Kaukėnas prie pergalės prisidėjo 11 taškų (2/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų). Jis per 26 minutes atkovojo 2 kamuolius, perėmė jį 4 kartus, tačiau padarė 4 klaidas.

Mindaugas Žukauskas per 17 minučių į savo sąskaitą įsirašė 6 taškus (2/3 tritaškių). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet sykį suklydo.

Tuo tarpu Kantu ekipoje žaidžiantis Mindaugas Katelynas per 9 minutes nepasižymėjo (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio). Jis perėmė 2 kamuolius, bet kartą suklydo.

„Montepaschi“: Duane'as Woodwardas 23 taškai (6 per. kam.), Marcelo Nicola 14, Justinas Hamiltonas 13, Rimantas Kaukėnas 11, Andrea Pecile ir Shaunas Stonerookas (7 per. kam.) po 8.

„Vertical Vision“: Kebu Stewartas 24, Rowanas Barrettas 16, Phillipas Jonesas 10.

Septynias pergales po devynių turų turinti MdP tapo vienvalde pirmenybių lydere. „Vertical Vision“ su penkiais laimėjimais žengia devinta.

Likusios Italijos čempionato devintojo turo rungtynės įvyks sekmadienį (11.20).