Ispanijos pirmenybių aštuntajame ture ketvirtąją nesėkmę patyrė Valensijos „Pamesa“ ekipa. Ji svečiuose 65:76 (26:22, 18:17, 9:21, 12:16) nusileido Madrido „Adecco Estudiantes“ krepšininkams.

Prieš didžiąją pertrauką 5 taškų pranašumą dar turėjo „Pamesa“, tačiau nesėkmingai sužaista antroji mačo pusė nulėmė Valensijos klubo nesėkmę.

Mindaugui Timinskui šios rungtynės buvo 50-osios Ispanijos pirmenybėse. Buvęs „Žalgirio“ kapitonas per 27 minutes į „Adecco Estudiantes“ krepšį įmetė 6 taškus (0/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Vule Avdolovičius 18 taškų, Dimos Dikoudis 13, Junioras Harringtonas 10.

„Adecco Estudiantes“: Hernanas Jasenas 22 (12 atk. kam.), Ikeras Iturbe‘as 17, Williamsas McDonaldas 15.

Po aštuonių turų vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių turinti „Pamesa“ užima 10 vietą Ispanijos čempionate.

Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“, esanti viena ACB pirmenybių lyderių, aštuntojo turo rungtynes žais sekmadienį (11.20).