Šeštąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje iškovojo Vilniaus „Sakalai“, kurie įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Vilniečiai Valmieroje 99:91 (25:25, 22:18, 29:16, 23:32) nugalėjo „Lačplėša alus“ krepšininkus.

Lemiamą persvarą „Sakalai“ susikrovė trečiojo kėlinio pradžioje. Po Janio Bambio dvitaškio „Lačplėša alus“ priartėjo prie svečių 46:47, tačiau tuomet Vilniaus krepšininkai pelnė 11 taškų be atsako ir atitolo 58:46.

Besibaigiant trečiajam kėliniui „Sakalų“ pranašumas išaugo iki 20 taškų (74:54). Visgi per ketvirtą kėlinį latviai kiek priartėjo ir išvengė sutriuškinimo.

„Lačplėša alus“: Akselis Vairogas 18 taškų (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Justas Česnavičius (7/10 dvitaškių) ir Edgaras Rekis po 15, Martinas Berkis 13.

„Sakalai“: Eligijus Redeckas 22, Rolandas Matulis ir Erikas Kučiauskas po 21, Rolandas Skaisgirys 16 (5 rez. perd.), Rolandas Vaičius 10.

Vilniaus krepšininkai vertėsi be puolėjo Nerijaus Strazdauskio. Dėl čiurnos traumos 25 metų 198 cm ūgio krepšininkas praleido ir penktadienį (11.18) vykusias „Sakalų“ rungtynes.

Po šeštosios pergalės dešimtose BBL rungtynėse „Sakalai“ tvirtai žengia šeštoje pozicijoje. Aukščiau žengiantys Kėdainio „Nevėžio“ krepšininkai pirmauja prieš vilniečius dviem pergalėmis, o atsiliekanti Rygos „Barons“ turi dviem laimėjimais mažiau.

Trečiąją pergalę BBL pirmenybėse šventė viena lygos autsaiderių Talino „Pirita“. Ji namuose 96:94 (22:18, 19:14, 22:25, 22:28, 11:9) po pratęsimo įveikė Liepojos „Livu alus“.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pergaes galėjo išplėšti abi ekipos. Likus 5 sekundėms kamuolį prarado „Livu alus“ žaidėjas Valdas Dabkus, o tuo šeimininkai nepasinaudojo – Indrekas Reinbokas prametė tritaškį.

Pratęsimo pabaigoje tas pats I.Reinbokas likus trims sekundėms prametė abu baudos metimu, tačiau „Livu alus“ nespėjo per likusį laiką atakuoti krepšio.

„Pirita“: Erki Kivinukkas 23, Rauno Pehka 21 (8 rez. perd.), Indrekas Reinbokas 19 (7 rez. perd.), Priitas Ilveras 11 (8 atk kam.), Donatas Sabaliauskas 9 (5 atk. kam.), Alvydas Tenys 7 (8 atk. kam.).

„Livu alus“: Valdas Dabkus 29 (11/14 baudų, 11 atk. kam.), Justinas Pavlavičius 18 (6 atk. kam.), Marekas Jurevičius 16, Duke'as Freemanas-McKamey 12 (13 atk. kam.)... Svajūnas Airošius 3, Valdemaras Savostjanovas.