Praėjusią naktį Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) rungtyniavo keturios ekipos, kuriose žaidė penki lietuviai. Du universitetai šventė pergales, o dviem teko palikti aikštę nugalėtiems.

Triuškinančia sėkme sezoną NCAA pirmenybėse pradėjo „Texas A&M Aggies“ krepšininkai, namuose 88:44 (39:20, 49:24) nepasigailėję „Southern University Jaguars“ žaidėjų.

Pirmus metus NCAA čempionate žaidžiantis trečiakursis Antanas Kavaliauskas per 13 minučių surinko 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/3 baudų). Pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionas dar atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, bet kartą suklydo, o mačą baigė anksčiau laiko dėl 5 asmeninių pražangų.

Antrąją pergalę trečiose sezono rungtynėse šventė „Citadel Bulldogs“. Jis namuose 73:60 (27:23, 46:37) įveikė „Stetson Hatters“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose žaidęs Vytautas Valiulis per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, perėmė vieną kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Nesėkmingai ir antrąsias šio sezono rungtynes sužaidė „Austrin Peay Covernors“ universiteto komanda, svečiuose 46:66 (20:32, 26:34) nusileidęs „Rutgers Scarlet Knights“.

Vos dvi minutes aikštėje praleidęs Tomas Janušauskas pralaimėtojams taškų nepelnė, tačiau spėjo du sykius pažeisti taisykles.

Nesėkmingai NCAA sezoną pradėjo du lietuvius turintis „Southern Methodist Mustangs“ universitetas, svečiuose 64:71 (25:27, 39:44) pralaimėjęs „Louisiana Monroe Indians“ krepšininkams.

Starto penkete mačą pradėjęs Donatas Račkauskas per 33 minutes surinko 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/6 baudų). Vidurio puolėjas atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė vieną kamuolį, bet kartą suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Paulius Ritteris per 6 minutes spėjo surinkti 4 taškus (2/2 dvitaškių). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, bet 2 kartus prasižengė.