Timo Duncano ir Tony Parkerio duetas iškovojo ketvirtąją pergalę San Antonijaus „Spurs“ ekipai iš eilės. NBA čempionų titulą ginanti ekipa svečiuose 96:93 (25:19, 24:20, 24:19, 23:35) įveikė Sakramento „Kings“.

T.Parkeris per trečiąjį kėlinį surinko 10 taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „Spurs“ po trijų ketvirčių pirmautų 73:58. Visgi „Kings“ lemiamoje atkarpoje atgijo ir sugebėjo priartėti iki 90:94 likus minutei ir 20 sekundžių.

Tačiau Timas Duncanas atkovojo kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, pelnė du taškus ir padidino pranašumą iki 6 taškų. Mike'o Bibby tritaškis jau nieko nebelėmė.

Sakramento ekipoje vėl nežaidė Predragas Stojakovičius. Serbui tai buvo trečiosios rungtynės iš eilės, kurias jis praleido dėl nugaros skausmų.

„Kings“: Mike'as Bibby 33 taškai, Bonzi Wellsas 18 (14 atk. kam.), Francisco Garcia 12, Shareefas Abdur-Rahimas 11.

„Spurs“: Tony Parkeris 23, Timas Duncanas 22 (19 atk. kam.), Emanuelis Ginobili 12, Bruce'as Bowenas ir Radoslavas Nesterovičius po 10.

Tai buvo ketvirtoji „Spurs“ pergalė iš eilės ir devintoji šį sezoną. Du pralaimėjimus patyrė NBA čempionai lieka vienvaldžiai Vakarų konferencijos lyderiai.

•

Šeštąją nesėkmę dešimtose rungtynėse patyrė Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“. Ši ekipa svečiuose 91:103 (27:32, 20:33, 16:18, 28:20) nusileido Filadelfijos „76ers“ krepšininkams.

Arvydas Macijauskas nebuvo įtrauktas į rungtynėms registruotų žaidėjų sąrašą.

„76ers“: Allenas Iversonas 24 (9 rez. perd.), Johnas Salmonsas 19, Andre Iguodala ir Chrisas Webberis (10 atk. kam.) po 15, Kyle'as Korveris ir Stevenas Hunteris (12 atk. kam.) po 10.

„Hornets“: Davidas Westas 20, J.R.Smithas 17, Speedy Claxtonas 15.

2005-11-22
Mike Bibby tritaskis gae is plesti pratesima bet buvo netaiklus o Peja Stojakovic zaide praeitose runtynes su sonic kur Kings gavo 106:104