Lietuvos krepšinio lyga (LKL) po savaitgalį (lapkričio 19-20 d.) sužaistų rungtynių paskelbė efektyviausiai rungtyniavusių krepšininkų savaitės penketą.

Vidurio puolėjas – Darjušas Lavrinovičius („Žalgiris“)

Sužaidė vienerias rungtynes prieš „Panevėžį“, kurias „Žalgiris“ laimėjo 111:73. Per 31 minutę, praleistą aikštėje, pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 4 varžovų metimus. Krepšininkas pataikė 11 dvitaškių iš 16 (69%), vieną tritaškį iš dviejų ir visus 5 baudos metimus. Efektyvumo koeficientas – 1.239

Puolėjas – Paulius Jankūnas („Žalgiris“)

Sužaidė vienerias rungtynes prieš „Panevėžį“ (111:73). Per 22 minutes įmetė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/5 baudų), po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Efektyvumo koeficientas – 0.976

Puolėjas – Jonas Mačiulis („Žalgiris“)

Taip pat žaidė vienerias rungtynes prieš „Panevėžį“ (111:73). Per 18 minučių surinko 7 taškus (2/2 dvitaškių, 3/3 baudų), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Efektyvumo koeficientas – 0.764

Gynėjas/puolėjas – Paulius Počiuipa („Nevėžis“)

Sužaidė vienerias rungtynes prieš „Atletą“ (93:55). Per 29 minutes pelnė 12 taškų (1/1 dvitaškio, 2/3 tritaškių), atkovojo 9 ir perėmė vieną kamuolį ir komandos draugams asistavo 2 sykius. Efektyvumo koeficientas – 0.572

Gynėjas – Larry Ayuso („Žalgiris“)

Žaidė vienerias rungtynes prieš „Panevėžį“ (111:73). Per 28 minutes pelnė 27 taškus (3/8 dvitaškių, 6/9 tritaškių), perėmė ir rezultatyviai perdavė po 3 kamuolius bei atkovojo 4 kamuolius. Efektyvumo koeficientas – 0.931
toJun1or pas jona 100% pataikymas per trumpa laika, tik del to nebent bet manau kad buwo naudingesniu uz ji
2005-11-23
z loshdamas su outsideriais turejo daug galimybiu pasireikst zaidejams :D
2005-11-22
NESAMONE visiska... savaitgali vyko dvejos rungtynes, o vieneriose zaide Zalgiris... Iskovojo triuskinancia pergale, visi zaidejai suzaide ispudngai pries kiemo komanda (pajegumas visiskai netolygus), o ko cia noret... kad i penketuke patektu ryto zaidejai? :D:D:D
2005-11-22
+1
sakyciau eurolygoj taip sulostu chebryte pries beneton tai butu ziauru:))
2005-11-22
nesuprantu tikslo cia rinkti...juokingai man tas penketas atrodo...suprasciau jei kas menesi rinktu, ar bent kas dvi savaites...o dabar...parodija kazkokia...
2005-11-22
Tai bet kad jis nieko išvis nepadarė, supraščiau būtų ten kokie 6 reb, 5 rez. perd. ir kokie 4 perimti kamuoliai, o dabar išvis nieko...
2005-11-22
ka cia grybauja adminai basketnews??? Citata: "Per 18 minučių pelnė 7 taškus, 2/2 dvitaškių, 3/3 tritaškių"
nu, protingieji kurmiai, paskaiciuokim :)))
istaisykit klaidas :) bet maciulis wistiek mldc :)