ULEB taurės varžybose antradienį sužaista 12 trečiojo turo susitikimų. Pralaimėjimo kartėlio liko nepatyrusios keturios komandos: Kazanės „Uniks“, Maskvos „Dinamo“, Vršaco „Hemofarm“ ir Belgrado „Železnik“

A grupė

Antrą pergalę trečiose rungtynėse šventė „Ventspils“, namuose 96:76 (23:15, 25:14, 21:27, 27:20) įveikęs Salonikų „Aris“ ekipą. Pastarajai tai buvo pirmoji nesėkmė šio sezono ULEB taurės varžybose.

Nugalėtojų komandoje 11 minučių rungtyniavęs Marijonas Petravičius pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo bei penkis kartus prasižengė.

Trečiąkart pralaimėjo Berlyno „Alba“ su Martynu Mažeika. Vokiečiai 84:92 (23:24, 26, 16, 14:35, 19:17) nusileido Madrido „Adecco Estudiantes“. Pastarajai tai buvo pirmoji pergalė po dviejų nesėkmių.

7 minutes rungtyniavęs Martynas Mažeika pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Brė „Euphony“ – Sofijos „Lukoil Akademik“ 87:75

B grupė

Skaudžią nesėkmę patyrė du lietuvius turintis Vloclaveko „Anwil“, išvykoje paskutinę sekundę pralaimėjęs Amsterdamo „Demon astronauts“ – 66:67 (20:24, 13:10, 14:18, 19:15). Lenkams tai buvo trečioji nesėkmė per tiek pat susitikimų.

Olandų komandai pergalę lėmė taiklus Denniso Latomore'o metimas aidint finalinei sirenai. Krepšininkas atkovojo kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo ir pelnė pergalingus taškus.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Marius Prekevičius per 8 minutes pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Aštuonias su puse minutės ant parketo praleidęs Gintaras Kadžiulis prametė po dvitaškį ir tritaškį bei taškų nepelnė. Gynėjas atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Emilijos Redžo „Landi Renzo“ – Vilerbano „Asvel“ 82:66
Atėnų „Panionios“ – Vršaco „Hemofarm“ 65:82

C grupė

Trečią pergalę iš eilės ULEB taurės varžybose iškovojo Kazanės „Uniks“, išvykoje po atkaklios kovos 73:69 (16:19, 15:20, 18:14, 24:16) įveikę Alikantės „Etosa“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 61:57, tačiau Kšyštofas Lavrinovičius pataikė tritaškį su pražanga ir inicijavo „Uniks“ spurtą. Iškart po K.Lavrinovičiaus metimo po tritaškį pataikė Sergejus Čikalkinas ir Martinas Muurseppas, o „Uniks“ nutolo – 67:61. Šeimininkų atsakymui nebeliko laiko, ir „Uniks“ išliko pirmoje C grupės vietoje.

K.Lavrinovičius aikštėje praleido 33 minutes ir pelnė 19 taškų (2/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir kartą suklydo.

18 minučių žaidęs Saulius Štombergas surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dvikovą baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Belgrado „Zeleznik“ – Šarlerua „TEC Spirou“ 62:44
Stambulo „Besiktas“ – Kelušo „Sintra“ 79:67